Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy szinte (!...

Miért van az, hogy szinte (! ) minden cigánylány gyönyörű, aztán (szinte! ) mindannyian kivétel nélkül megcsúnyulnak?

Figyelt kérdés
2012. okt. 20. 21:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Talán tényleg a szociális körülmények, hamar szülnek gyereket, egészségtelen módon élnek. Mert van közöttük nem egy, akit bárki büszkén mutogatna ha nem lenne olyan a cigányság olyan amilyen. Meg ha tényleg normális is a lány, a gond ott van hogy van rokonsága. És mennyi az esélye, hogy egy fia putris rokona ne legyen legalább?
2013. okt. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%
ritka kivétel van, aki szép, de a belterjesség az belterjesség...
2014. dec. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Hát aki azt mondja hogy nincs gyönyörű cigánylány az nagyon elvan tévedve menjetek nézzetek szét minden helyen vanna cigánylányok és nem azért de Roma lányok között alig van csúnya és igaz előfordul hogy ápolatlanok de közöttük is 2016-ban elég ritka szóval szerint gondolkozzatok el azon amit leírtok mert szerintem ezt mind csak irígységből írjátok én nem vagyok irígy rájuk és megmondom őszintén szépek és kész!
2016. júl. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Azért, mert férjhez mennek és egyszerűen lepusztulnak. A cigány kanjuk féltékenységből kívánatlanná és jó szolgává teszi az asszonyát miután ellett neki 4-5 gyereket.
2017. aug. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!