Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy szinte (!...

Miért van az, hogy szinte (! ) minden cigánylány gyönyörű, aztán (szinte! ) mindannyian kivétel nélkül megcsúnyulnak?

Figyelt kérdés
2012. okt. 20. 21:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%

miért van a szinte után felkiáltójel? hogy kell ezt érteni? szinte (faktoriális) minden cigánylány?

Egyébként honnan tudod, hogy megcsúnyulnak? A cigányoknak ez az első generációja ami megteheti azokat a dolgokat amiről annak idején a ma dagadt batyus tipikus cigány asszony nem is álmodhatott.

Nézz meg egy akármilyen lányt gazdag közegből és egyet szegényből. Egy gazdag lány maximum túlsúlyos, de egy szegénynél már lehetnek durvább dolgok is, igénytelenség például az elöljáró példa hiányában.

2012. okt. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Miért is szépek ők? Szerintem iszonyat rondák.
2012. okt. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%
Én nem láttam még szépet köztük, pedig láttam őket eleget. Szerintem mind ronda, függetlenül az anyagi körülményektől...
2012. okt. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%

Vannak szépek, de a többsége inkább elhanyagolt.

Én inkább úgy fogalmaznék, hogy sokkal korábban öregedik meg egy roma nő vagy férfi arca.

2012. okt. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Én sem tartom őket még csak szépnek sem... de a kérdésre válaszolva: ez nem csak a cigányokkal van így, mindenhol minden ember megcsúnyul idővel... csak van aki később, van aki hamarabb.
2012. okt. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Azért rakott felkiáltójelet,hogy van kivétel és ott a hangsúly :D Amúgy én egy szép cigánylányt se láttam :D
2012. okt. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Nem isz igaz! A Sylvi igenisz sép!
2012. okt. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%

Az biztos, hogy kivétel nélkül (szinte!) minden cigány nőből ronda vén cigány banya lesz, nagyon csúnyán tud öregedni a fajtájuk...

Az kevésbé igaz, hogy fiatal lányként gyönyörű a többségük. Szerintem több a ronda, mint a szép. Sokkal több...

2012. okt. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
62%

Sajnálom azokat, akik még egy szép cigánylányt sem láttak.

De ezért még nem kell azt állítani, hogy nincs olyan! Aki nem hiszi, hogy vannak gyönyörű cigánylányok, annak betudom bizonyítani ennek az ellenkezőjét! :D


Néhány cigány barátnőm:


[link]


[link]


[link]


A kérdésre válaszolva pedig csak annyit, hogy azért csúnyulnak meg általában a szép cigánylányok, mert a többségük elhanyagolt és igénytelen körülmények közt éli le az életét. Persze nem szabad általánosítani, hiszen az hiba lenne. Akiket láthattok a fotókon, azok mind tisztességesek, igényesek, jól neveltek és intelligensek. Ezt nyugodt szívvel állíthatom, hiszen ismerem őket. :D

2013. febr. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
2013. márc. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!