Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy megláttatokegy gyönyörű fotómodellt, és ti tiszta rondának éreztétek magatokat miatta?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat kérnék és tanácsokat!
2012. okt. 3. 15:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem még nem volt de olyan hogy megláttam az suliban egy gyönyörű, tőlem fiatalabb lányt vagy az utcán és elképedtem hogy nem igaz én meg milyen ronda vagyok...:S
2012. okt. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

hasonló dolog miatt szokott rossz kedvem lenni, de csak néha. igazából nem szoktam törődni a reklámokkal meg modell képekkel, hogy milyen gyönyörűek, mert tudom, hogy az egész csak smink meg photoshop kérdése. pl. AnnaLynne McCord szerintem gyönyörű: [link]


de smink nélkül ő is átlag embernek néz ki: [link]

2012. okt. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen volt,hogy egy gyönyörű fotómodell meglátott engem és tiszta rondának érezte magát miattam.
2012. okt. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, munkám folyamán láttam már elég sok modellt smink nélkül, sokkal rondábbak nálam, pedig én sem vagyok világszépe:D Tanácsolom hogy nézegess róluk smink nélküli képeket, és rémálmaid lesznek este.
2012. okt. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

nekem nem volt még.nem érzem magam kevesebbnek semmivel náluk.jó az alakom,szép az arcom,a bőröm,engem is sokan megnéznek,miért érezném rondának magam?csak mert én nem szerepelek plakátokon?

ezt a dolgot magadban tedd rendbe.emeld ki a szép vonásaidat,öltözz ízlésesen,tuningold fel az önbizalmad és eszedbe sem jutnak majd hasonló gondolatok

2012. okt. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Egyébként én szépnek tartom magam, csak az orrommal nem vagyok kibékülve...csak ezek a fotók néha kiábrándítanak, DE rendbe teszem magam, nem fog kifogni rajtam a photoshop!
2012. okt. 3. 16:41
 7/12 anonim ***** válasza:
én alapból is csunyak tartom magam
2012. okt. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az nagyon nem jó.:S
2012. okt. 3. 20:38
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem csak modelleknél van ez, hanem minden általam szépnek gondolt lánynál is. A legjobb barátnôimre is féltékeny vagyok. Persze ôk nem tudnak róla. Minden akár átlagon aluli lány mellett is. Minden reggel úgy indulok el itthonról, hogy most szép vagyok, de ha meglátok akár egy átlagos lányt, elszáll minden önbizalmam.

Jah.. és a velem egy idôs unokatesóm kifutómodell. :/ :)

15/L

2012. okt. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ismerős szituáció. Majd kilábalunk ebből az önbizalomhiányból valahogy... :) DE, tenni kell ellene, az biztos!
2012. okt. 4. 00:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!