Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy megláttatokegy gyönyörű fotómodellt, és ti tiszta rondának éreztétek magatokat miatta?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat kérnék és tanácsokat!
2012. okt. 3. 15:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát a modellektől nem érzem csúnyábbnak magam, de ha látok egy korombeli lányt,akit magamnál szebbnek tartok,akkor igen.Van egy barátnőm,aki gyönyörű,nagyon sokán mondják rá(köztük én is..),mellette szürke kisgérnek érzem magam.Amúgy én nem sminkelem magam, egyszer megláttam őt este smink nélkül(kolesz:D),valami nagyon csúnya volt...azóta úgy vagyok vele,hogy mások csak a vakolattól szebbek.;)
2012. okt. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát esetleg átfut az agyamon egy pillanatra, de nem komoly. Az más, amikor az utcán (photoshop tehát nincs) látok egy gyönyörű, sugárzó nőt (ez a kettő nem jár mindig együtt), de akkor is 2-3 másodperc múlva már az esztétikai érzékem kerekedik felül, és gyönyörködök egyet benne. Heterosex. beállítottságú vagyok, de mivel nincs problémám a testalkatommal, nem vagyok frusztrált, és elismerem, ha valaki szép. Számomra meg amúgy nem az esztétika az első, hanem hogy egészséges legyek. Nem vagyok a testem rabszolgája, és nem dőlök be retusált fotóknak, igyekszem egészségesen étkezni, rendszeresen mozgok, odafigyelek magamra.
2013. ápr. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!