Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ebböl az alakbol...

Szerintetek ebböl az alakbol kihozhatok valami jot?

Figyelt kérdés
Én már tettem fel 1x képet magamrol.Leszeretnék adni 10kgt,de félek,hogy akkor mindenhonnan megy majd le csak a hasambol nem,szoval azt szeretném ha a hasam totál eltünne,meg kicsit izmosodni,de nem tudom mi lenne a leggyorsabb modszer,meg ,hogy meg van e az alakom,hogy "jo csaj "legyek
2012. okt. 15. 22:50
 1/7 A kérdező kommentje:
2012. okt. 15. 22:51
 2/7 anonim ***** válasza:
Megtudhatjuk hogy mit kellett kitakarni? Amúgy futás minél gyakrabban, plusz aerobik vagy esetleg tánc.. ezek nem is olyan megerőltetőek.
2012. okt. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tetkót:D
2012. okt. 15. 22:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha fogysz akkor mindenhonnan fogysz, csak egy helyről nem lehetséges. Diéta nem ártana, meg sport, torna, futás vagy görkori.
2012. okt. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10 kiló az két és fél hónap, lószar se!
2012. okt. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hol van kitakarva?
2012. okt. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ahol kilóg a fara
2012. okt. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!