Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Létezik az hogy megcsúnyultam?...

Létezik az hogy megcsúnyultam? :S nemértem!

Figyelt kérdés
pár hónapja tök jól néztem ki megvoltam elégedve magammal! szóval az arcom ilyen tónusos, helyes volt. mostanában viszont ha belenézek a tükörbe akkor nagyon nem vagyok megelégedve magammal:( de ez már az örületbe kerget pont azért mert tudom hogy sokkal jobban is tudok ennél kinézni! Létezik hogy megcsúnyultam idővel vagy miafranc?:S (teszem hozzá levágattam a hajam és talán azóta ilyen szar minden... nem áll jól a felzselézett rövid haj mást meg nemtudok kezdeni vele, nekem a hosszú vasalt haj áll jól) Lehet hogy a hajam miatt ennyire más lett az arcom vagy ennyit változott pár hónap alatt?! Vagy talán híztam egy kicsit és ez az arcomon is ilyen formában meglátszik? tudom hogy hülyén hangzik ez az egész kérdés, de tényleg nemtudom most hogy miért van így...

2012. okt. 15. 19:44
 1/4 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem mondani, hogy 16/Fiú 185cm 75kg
2012. okt. 15. 19:49
 2/4 anonim ***** válasza:

Kamasz vagy, beleférnek az ilyen hangulatváltozások :) Én is nagyon meg tudtam lepődni, hogy egy-egy frizura (amit hirtelen felindulásból festettem vagy vágattam), mennyire meg tud változtatni. Figyelj, semmi gáz nincs... Visszanő a hajad pikk-pakk, fiúknak meg főleg látszik rövid hajon a változás. Ha már rájöttél, hogy ez a baj, akkor meg főleg nincs min hezitálni :) Hiszen megvan a problémaforrás!

Bár azért azt hozzátenném, hogy a vasalás nem jó neki. Próbálgasd ezt a rövid fazont, keress képeket, gyűjts ötletet.

Ha híztál, az is tud változtatni az arcodon, persze. De ebben a korban minden "baj" lesz. És midnen világvége katasztrófa :)) Ne aggódj, ez elmúlik. Ilyen hirtelen nem tudsz annyit változni, hogy tényleg ennyire drasztikus legyen.

Hordj előnyös színeket, vondd el a figyelmet a hajadról, ha ennyire zavar. Fel a fejjel! Nem lehet akkor baj :)

2012. okt. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Kicsit elgondolkoztató, hogy fiú létedre vasalod a hosszú hajad és azon aggódsz, hogy megcsúnyultál. Nem provokációból írom, csak nekem ez tök fura, hát biztos én vagyok már nagyon öreg és ennyit változott a világ:)


A kérdésedre válaszolva: esetleg az is lehet, hogy mostanában nincs időd kipihenni magad, az általában eléggé meglátszik az ember arcán, bőrén.

2012. okt. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. válaszoló köszi ment a zöld kéz:)

Igen gondoltam hogy majd valakinek fúra lesz. sajnos eléggé hiú vagyok. sokat foglalkozok magammal, de próbálok megbékélni magammal, éppen ezért szar hogy régen jól néztem ki és ez jobban megvisel.:S

2012. okt. 15. 20:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!