Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez miért zavarja az embereket?

Ez miért zavarja az embereket?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, nem tudom miért, de idősebbnek nézek ki...

Erre még az is rá segít, hogy "felnőttesen" öltözködöm, de van amikor csak simán farmer meg pulcsi. Mégis sok ismerős/ismeretlen megjegyzést tesz rám, ami nem gúnyos, de eléggé idegesít. A minap mentünk mosdóba a barátnőmmel, amikor egy csaj azt vágta a fejemhez, hogy ez nem a tanári wc. Amikor elárultam, hogy 16 vagyok nem győzött bocsánator kérni...( Nem festem magam..)

A pasikkal kapcsolatban, az idősebbek jönnek be, a 20 éves és alatti fiúkat éretlennek tartom, persze van kivétel... Tudom, hogy nem tehetek arról, hogy egyáltalán nem érzem 16-nak magam... Mi lesz velem 30 évesen?? Akkor is öregebbnek látnak majd, mind ami a valóság??


2012. okt. 12. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Én 20és fél vagyok, akkor van esélyem nálad?

20/F

2012. okt. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát azért ha 16 éves létedre 26.-nak néznek akkor az elég durva szerintem. Mit takar a felnőttes ruha?
2012. okt. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Van ilyen, aki 16 évesen 26-nak néz ki, 26 évesen 36-nak, aztán 40 körül majd utoléri magát, és úgymond "megáll" az öregedése.


Ismerek egy nőt, aki huszonévesen irtó öregnek nézett ki a korához képest, mint egy jól karban tartott negyvenes, az arca is, a haja is, a modora is, öltözéke, minden, mint a saját anyja.

Harmincas éveiben is negyvenesnek látszott, és most már negyven lett, és pont az életkorának néz ki.

Nem öregedett tovább, szinte semmit nem változott mióta megismertem, mondjuk akkor én még kicsi voltam, de a képek alapján is ugyanúgy néz ki.


Én rá mindig azt mondom, hogy szerintem ő 20 éves kora óta 40-nek látszik, és most, hogy 40 lett, most ért haza az "életkorába", most éli virágkorát.


Lehet, hogy Te is ilyen vagy, idősebbnek fogsz látszani egy darabig, aztán ez beáll, és utoléred magad.

2012. okt. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Hármaska!


Valahogy én nem tudnék örülni egy ilyen vigasztalásnak..:(

Vissza olvastad mit írtál ? Vagy én vagyok zokni?

2o éven keresztül volt 40 éves. Elveszett 20 éve ?? :((

Csekély vigasz, hogy 40 éves korára nézett ki 40nek.

2012. okt. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Az a csaj a wc-ben így rászólna egy tanárra? Érdekes.
2012. okt. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jól van, na!

Nem jól írtam le akkor!


Azt akartam mondani, hogy nem fog mindig öregebbnek tűnni a koránál a Kérdező, mert utolérik a többiek, vagy ő éri utol magát.


Nem tudom jobban megfogalmazni, mert már késő is van.


Azt akartam írni, hogy az a nő, akiről írtam, sose nézett ki fiatalnak, egyszerűen olyan az arca, hogy nem fiatalos valahogy, mindig egy érettebb benyomást tett.

Nem azt akartam mondani, hogy most 40 évesen 60-nak látszik.

Most néz ki úgy, mint a biológiai életkora.

Mert szinte nem változott semmit fiatal lány kora óta.

Sőt!

Most talán szebb is, mint volt.


Van, aki érettebbnek tűnik fiatalon, aztán belőle lesz a dögös harmincas- negyvenes később.

2012. okt. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Értettem .....köszi !
2012. okt. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy egyszerűen cska öltözködésed miatt? pl az egyik otársam mindig kosztümbe járt:DD
2012. okt. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hova jártál gimibe Utolsó?

Mert nekem is volt egy osztálytársnőm, aki már 15 évesen kosztümfelsőben, és kosztümmellényben járt.

2012. okt. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!