Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért zavarja az embereket,...

Miért zavarja az embereket, hogy lány létemre szeretem a focit?

Figyelt kérdés
És nem azét,mert sok "helyes" pasi szaladgál,hanem,mert egyszerűen élvezem...ennyi.Szeretek a nagykivetítőknél ordítani,és ugrálni,hogy Hajrá!!Yeee,góóól... :)
2012. jún. 20. 18:57
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
És amugy kinek drukkoltok az Ebn?
2012. jún. 20. 18:59
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

mert retardáltak! egyáltalán nem baj ha szereti a focit egy csaj.

Amúgy én Angliának

2012. jún. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

Mert nem illik bele a felszínesen összeállított sablonképükbe a világról, és ahhoz, hogy beillesszék, gondolkodni kéne, így elutasítják létezésed.


Amúgy én megjósoltam, hogy a lengyelek a hazai pálya tüzétől hajtva első helyen jutnak tovább a csoportból, a hollandok elődöntőig mennek, és hogy az írek nagy meglepetést okozva csak Anglia ellen véreznek el a negyeddöntőben.

Hát igen :D Ezért sem tippmixelek.

2012. jún. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

:D én is imádok focizni és lány vagyok, rohadtul nem érdekel mit mond más, de általában amint meglátják, hogy focizom, akkor már nem szólnak a nememre. :D Cél a magyar válogatott :D :D HAJRÁ LÁNYOK

illetve Angliának szurkolok, de a tegnapi meccs egy shit volt :P

2012. jún. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

Mert a primitiv emberek eloiteletesek. A fiu szeresse a focit, autokat, metalt. A lany szeresse a babakat, plussallatokat, justin biebert. Ha valaki nem illik be a sablonba, zavarja oket. :|


Egyebkent en fiu vagyok, de sosem neztem focit, mert untat. (A plussallatokat viszont szeretem)

2012. jún. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem,hogy melyik csapatnak szurkolsz klub szinten?
2012. jún. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

Én imádom ha egy lány szereti focit..ha még ugrál és szurkol akkor még jobb:)!


Jársz is esetleg meccsekre?

2012. jún. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Én csak azt utálom mikor EB,VB,Bl döntő idején megnövekszik a focit szerető emberek száma.
2012. jún. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%

Hogy miért zavarja őket? Mert buták...

Kinek szurkolok? A portugáloknak.

2012. jún. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
73%

Nem tudom, miért zavarja őket, számomra hatalmas plusz, ha egy lány szereti. 2006-os VB óta figyelem a focit, azóta már amolyan szakértő lettem és naponta olvasom a híreket - igazolások, sérülések, sajtónyilatkozatok stb.

Euro 2012; szívem szerint Anglia, józan eszem szerint Németország nyer.


20/F

2012. jún. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!