Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen embereket miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen embereket miért nem tudja be fogadni a társadalom?

Figyelt kérdés
Itt vagyok 17 éves lány és nincs egyetlen egy barátom se, mert más vagyok.. 14évesen fel készítettek a rokonaim, hogy ebbe törődjek bele. de nem értem mi a baj abban, hogy szeretem a művészetet, hogy olyan dolgokon gondolkodom amin az átlag ember nem, hogy másképpen öltözködöm.Miért nem tudjátok az ilyeneket be fogadni... (tudom, hogy sokan le fognak hurrogni ez miatt a kérdés miatt) de már nagyon elegem van, hogy ez miatt nem állnak velem szóba, és félek, hogy e miatt nem fogok majd a jövőben párt találni.

2012. jún. 3. 20:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért, hogy öltözködsz? Hogy nézel ki? Miben gondolkodsz máshogy? Egy művészlélek lehet totál szimpatikus is. 20/F
2012. jún. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Marada ***** válasza:
Ebből nem nagyon értem, hogy miben vagy más mint a többiek, de szerintem rossz emberekkel próbálsz barátkozni.
2012. jún. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
szerintem kicit túlliheged ezt a dolgot
2012. jún. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Annyira nem lehetsz más, ha ezt az oldalt látogatod... Ha érted...
2012. jún. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
miért nem tudsz olyanokkal beszélgetni, mint amilyen te vagy?
2012. jún. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%

Művészet nem rossz, csak van aki nem érti.

Gondolkodásmódban meg mindenki eltér kicsit.


Öltözködés már más, mivel ha lila a hajad és szakadt rockercuccokban jársz akkor az unszimpatikus a normális embereknek.

2012. jún. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Függ, miben vagy "más".

Nem a társadalomtól kell várni a befogadást, nyitni kék, nyitni kék(!)... bocsi beleéltem magam :D szóval, neked kéne/kellene elsősorban nyitnod.

2012. jún. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"szeretem a művészetet"

Valószínűleg nem az irodalomra gondolsz. :)


Szerintem egyszerűen türelmetlen vagy, adj időt magadnak és járj nyitott szemmel, légy kezdeményező. A rokonaidra meg ne hallgass, marhaságot beszélnek.

2012. jún. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok,de én 17 évig türelmesen vártam, ha volt is valaki akiben meg bíztam az mindig át b*szott, és mikor találtam egy embert akivel maximálisan megértettük egymást, az el költözött az ország másik felére.
2012. jún. 3. 20:32
 10/18 anonim ***** válasza:

inkább azt mondom, szokj hozzá hogy az emberek jönnek-mennek.

én is elég különc vagyok, de mindig van 2-3 ember akivel elvagyok, bulizgatunk stb.

ha elköltöznek vagy valami, addigra meg megismerek 1 újabb valakit akivel kijövök.

17 éves koromig nekem se volt olyan baromi sok barátom

de azt meg lehet tanulni hogy ne mondj mindenkinek ilyen mélyértelmű, nehezen felfogható dolgokat mert lássuk be, az emberek 90%-a nem fogékony az elvont dolgokra.

lehet beszélgetni az aktuális bulikról, meghallgatni a másik szerelmi bánatait...máris bevágódsz ha jól tudsz hallgatni. majd hívni fognak mindenfelé mert minden buliban van egy összeveszés, mácsestörés és mindig kell a "Nagy Bölcs" aki a lépcsőn vígasztal :D

2012. jún. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!