Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen embereket miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen embereket miért nem tudja be fogadni a társadalom?

Figyelt kérdés
Itt vagyok 17 éves lány és nincs egyetlen egy barátom se, mert más vagyok.. 14évesen fel készítettek a rokonaim, hogy ebbe törődjek bele. de nem értem mi a baj abban, hogy szeretem a művészetet, hogy olyan dolgokon gondolkodom amin az átlag ember nem, hogy másképpen öltözködöm.Miért nem tudjátok az ilyeneket be fogadni... (tudom, hogy sokan le fognak hurrogni ez miatt a kérdés miatt) de már nagyon elegem van, hogy ez miatt nem állnak velem szóba, és félek, hogy e miatt nem fogok majd a jövőben párt találni.

2012. jún. 3. 20:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet, hogy nem az a bajuk veled, hogy szereted a művészetet, hanem egy cseppet beképzelt vagy például? "olyan dolgokon gondolkodom amin az átlag ember nem" azok az ismerőseim akik így jellemzik magukat általában beképzeltek, akiket mások jellemeznek így, ők már kevésbé :)
2012. jún. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Nasansu válasza:

A hétvégén láttam egy filmet abba mondta az egyik karakter hogy a "probléma és a megoldás is te vagy". Foglalkozz sokat magaddal és derítsd ki hogy miért nem akarod közel engedni magadhoz a kortársaid.


Egyébként képzőművészeti főiskolára járok és a művészetek mint olyan, engem is érdekelnek. Sose volt ebből problémám, sőt még menőzni is tudok vele.


De ha elfogadsz egy tanácsot nő-nő közt: egy karakteres ám mégis igényes dekoltázs rendkívül nagy stratégiai előny. Lehetsz sovány, pont jó, vagy duci. A cicikben erő van!!!


Persze ezzel barátkozni nem nagyon lehet... Arra is van egy apró tippem: édesség plusz hagyod magáról beszélni. Nők esetébe ennyi a tuti recept! Megkínálod ELŐRE KOCKÁKRA TÖRT milka csokival és beszélteted! Érezze hogy különleges dolgot láttál meg benne! Ha eddig a társasági életed a mély ponton volt akkor gondolom nem lehetsz túl tapasztalt. Érdemes a tápláléklánc aljáról indulni! Ahogy nő az önbizalmad kúszhatsz egyre feljebb! Szépen komótosan, adj magadnak időt! Tudatosan növeld az egódat!


Végül ami nagyon fontos! Ha valakinek akivel barátkozni akarsz szintén szimpatikus vagy még véletlenül se akaszkodj rá mint a szomjazó az első pohár vízre! Adj időt hogy kialakuljon a kapcsolat, a kötődés majd a barátság! Ha mégis többre vágysz, barátkozz másokkal is addig!


De ha nem segít semmi, menj fől egy csetre. Érdemes oda ahol a legtöbben vannak. Ott a csodabogarak mindig kelendőek! Főleg ha cicis profil képjük van! Nem viccelek! Tapasztaltam!


Sok sikert!

2012. jún. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Yorxun Yorxun ***** válasza:

Fel a fejjel, lesz ez még jobb is! :)

És türelem!

2012. jún. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hol laksz (privátban)?
2012. jún. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Azért, mert te tartod magad másnak, sőt, süt a szövegedből, hogy felsőbbrendűnek érzed magad... alkalmazkodj az "átlag" emberekhez, ne legyél ekkora gyík, és akkor lesznek barátaid. Ne hidd, hogy más vagy, a többiek is gondolkodnak ám érdekes dolgokon, csak ők elég érettek ahhoz, hogy emellett éljék a normális életüket. Majd egyszer neked is sikerülni fog, ha befejezted az önsajnálatot. Más éhezik, beteg, haldoklik, te meg ezen rinyálsz, hogy a társadalom (???) nem fogad be. Na ne nevettess már. 17 éves vagy, egy tudatlan, tapasztalatlan gyerek, már ne is haragudj. Majd ha egy kicsit éltél, megpróbáltál barátokat szerezni, és 40 éves korodra még mindig nem sikerült, akkor beletörődhetsz, és megdögölhetsz egyedül. Addig meg tűnés a gép mögül, és próbálj meg közeledni az emberekhez, mert ilyen hozzáállással persze, hogy nem jön össze semmi. Nyugodjál meg, nem vagy más, csak kamaszkorban vagy. Két kezemen nem tudom megszámolni a hozzád hasonló kitaszított fura öltözködésű művészlélek ismerősömet. Majd kinövöd. Addig meg vállald fel önmagad... de ha valóban olyan lennél, amilyennek leírtad magad, akkor lesz*rnád mások véleményét. Szóval változz meg, vagy fogadd el, több lehetőség nincs.
2012. jún. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

ez kb olyan mintha a szüleid hordoba öltöztetnének aztán a rokonaid elmagyarázzák,hogy más nem visel hordot csak te és ezen ne is változtass.És ne is keress hordot viselő embert.

jó lenne ha irnál valami konkrétumot,hogy miben vagy más mint mi(?).

2012. jún. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

menj művészeti suliba.

oda hozzád hasonló emberek járnak

2012. jún. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Én is így vagyok, csak fiúban, 23 évesen. Én úgy képzelem el, hogy körülöttem lebegnek ilyen láthatatlan koncentrikus körök. Vagyis ezekkel jelképezem az ördögi köreimet. Folyton azt szeretném, hogy "rájöjjek", "megoldjam", úgy cselekedjek, ahogy a helyes, de talán pont ezzel gátolom magamat.


És időnként odakerülök, hogy miután már az egészet túllihegtem, már az egóm is összetört, már fel is adom a küzdést, akkor összefutok valakivel. :D Véletlenül, az utcán, régi ismerős, hívtam őt, is mint a többieket, de ő se vette fel. De pont ott az utcán kiderül, hogy ő pont akkor tulajdonképpen külföldön volt. Na, dereng már?


És akkor ezek csak haverok voltak, a lányok terén mégszánalmasabb vagyok. Minden egyes lánynál úgy érzem, hogy meg kell szerezzem, mert per pillanat más lehetőségem nincs, s ha nem próbálkozok még csak egy kicsit sem, akkor elfogom veszíteni, oda a nagy lélektárs... :DDD (kb. most is kezdem ezt érezni :DDDD)


Igazából az van, hogy kúrva nagyra tartom magamat. A világon nincs senki, aki fontosabb lenne nálam. Aki felérne az én szintemre. Mert én már a plafont ütöm :D. Nem is akarom, hogy legyen. S utálok mindenkit, aki jól érzi magát, amikor én nem. Mintha nekik jobb lenne az élet; ott van a cigi, ott van a pia, ezekkel jól beszocializálódnak. Szeretik a pocsék zenét, dettó. Na, tovább nem büdösítem a légkört. :D

2012. aug. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!