Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért zavarja az embereket,...

Miért zavarja az embereket, hogy lány létemre szeretem a focit?

Figyelt kérdés
És nem azét,mert sok "helyes" pasi szaladgál,hanem,mert egyszerűen élvezem...ennyi.Szeretek a nagykivetítőknél ordítani,és ugrálni,hogy Hajrá!!Yeee,góóól... :)
2012. jún. 20. 18:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
88%
Mert te is valszeg olyan vagy, aki csak világversenyeken nagy "rajongó". A nagy kivetítőknél látszik, mivel egy sima magyar bajnokit, de még egy PL meccset sem nyomnak nagy kivetítőkön.
2012. jún. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
5-6 eves voltam amikor a nagypapim,aki nagy ujpest drukker elvitt egy meccsre.Nagyon jol ereztem magam.Onnantol kezdve mindig meselt nekem a regi nagy meccsekrol,meccsnezesekrol.Egyutt neztuk a meccseket.Mostanaban sajnos nem voltam meccsen utoljara 2 eve mentem..pedig annyira szerettem regen a papival..Szoval igazabol mindenhogyan szeretek meccset nezni.Mindegy h Tv,kivetito,vagy eloben ott.Mindehogy jo. :)
2012. jún. 22. 16:16
 13/14 A kérdező kommentje:
A klubszinten a kedvencem:Juventus de kedvelem meg a Manchester Unitedet,es csak a Honved!!:)
2012. jún. 22. 16:25
 14/14 anonim ***** válasza:
73%

papi Újpest drukker,te meg Honvéd?:)

Hogy teltek a vasárnapi ebédek?:)

2012. jún. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!