Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért zavarja az embereket,...

Miért zavarja az embereket, ha valaki egyáltalán nem iszik alkoholt?

Figyelt kérdés

Miért olyan elképzelhetetlen, hogy egyesek egyenesen hazugsággal vádolják azt aki ilyen állít? Meg azt mondják, hogy az ilyen ember álszent ember aki otthon ül egész életében a sötét sarokban... De mégis mi köze van a kettőnek egymáshoz? Miért nem látják az emberek, hogy a világon több milliárd ember van és egyáltalán nem furcsa hogy mindegyik mást szeret. És hogy leginkább nem magunkból kell kiindulni. Azért mert ők szeretnek valamit, nem jelenti azt, hogy más is. Mert mindenki azt hiszi, hogy aki nem iszik az igazából vágyik rá csak biztos nincs kivel meg az álszentsége visszatartja. Miért nem jut eszükbe, hogy egyszerűen csak nem vágynak rá?

Egyszer valaki kérdezte tőlem, hogy: "És nem hiányzik?" Mondom: "Miért ne neked hiányzik az ami nem érdekel?" Ő meg nagy szemekkel, hogy: " Jaaaaaa... Végülis igazad van". Meg sem fordul senki fejében hogy valakit egyszerűen nem érdekel...


2012. márc. 8. 10:23
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ha például azt mondanám, hogy én nem iszok narancslét mert nem szeretem, azon senki sem akadna fel. Miben más az alkohol?
2012. márc. 8. 10:26
 2/12 anonim ***** válasza:
A kérdést elolvasva és arra válaszolva: mert irigykednek az ilyen valakire és/vagy nem hiszik el, h létezik ilyen.
2012. márc. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mert alacsony az intelligenciájuk,nagy 0 mind.Engem is mindig bántanak ezzel,inkább azt mondom,hogy bántottak,mert ma már elküldöm mindegyiket vissza a jersey szemétdombra,ahonnan jöttek.Csak lehúzni akarnak,direkt,egyszerűen gonosz emberek,kész,ennyi.
2012. márc. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én szeretek iszogatni, de sok ismerősöm van aki nem iszik és így is jól tudják érezni magukat a buliban. Legalább mindig találni valakit aki vezet :-)))))

Én pl. nem szeretem a csoki tortát és semmi késztetést nem érzek rá, hogy bele kóstoljak ha az orrom előtt van.

Sokan tényleg azt hiszik, hogy ha valaki valamit nem fogyaszt, azt önsanyargatásból teszi. Már én is megkaptam, amikor tortával kínáltak és nem fogadtam el hogy? "Mit akarsz, te még nem vagy elhízva!"

Azt hiszik azért nem eszem, mert vigyázok a vonalaimra és hiába mondom, hogy NEM SZERETEM az édességet.

2012. márc. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem egyik osztálytársam gimiben sosem ivott bulikban alkoholt, mégis jól tudta magát érezni, semmi problémája nem volt és nem is piszkálta senki sem érte, sőt igazából fel sem tűnik. Viszont az, aki ezzel kérkedik, meg felsőbbrendűnek érzi magát, csak mert ő olyan nagyfiú, hogy nem iszik alkoholt, az baromi idegesít.
2012. márc. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem ez senkit nem zavar, teny, h fura, de hat na.

Bar az is igaz, h altalaban az ilyen kis szerencsetlen, toketlen kolykokre igaz, h nem isznak meg egy pohar sort se.

2012. márc. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Voltam már olyan buliban ahol a falról is pia folyt. De érdekes módon senki sem akadt fel, hogy én nem kértem. Most nem tudom, hogy ilyen intelligensek vagy egyszerűen csak élőben nincs bátorságuk beszólni? És meglepő számomra, de inkább a felnőttek nem tudják elfogadni. És amúgy lány vagyok, szóval valóban "t*ketlen* :)
2012. márc. 8. 11:45
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

JAAh, hat ha lany vagy az mas.

Sok lany ismerosom van, aki nem iszik.

De palikbol teyleg csak a kis szerencsetlenek:D

2012. márc. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én mondjuk iszok néha alkoholt, de nálam ugyanez van a hús-nem-evéssel. Mindenki kitalál rólam mindenféle butaságot, csak mert nem eszek húst.
2012. márc. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
13:16 Az azért lehet, mert húst enni kell. Csak megvonod magadtól azokat a nyomelemeket stb-ket, amik csak a húsból tudsz bejuttatni. Szóval az tényleg h.lyeség. Viszont az alkohol egészségtelen, szóval az más
2012. márc. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!