Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért zavarja az embereket ha...

Miért zavarja az embereket ha valaki nem iszik alkoholt?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, nem arról van szó hogy nem járok bulikba (sőt, aktív társasági életet élek!), csak nem szeretem az alkoholt, sem a hatását, sem az ízét(tisztelet pár kivétel), meg nem hiszem, hogy szép egy lánytól, ha részegen tántorog, vagy összehány mindent. 2 alkoholmérgezésen vagyok túl (régebbről), nem tudom, miért baj ennyire ha valaki nem iszik. Persze, koccintásnál ilyeneknél iszom, a pezsgő finom, csak nem vagyok egy alkoholista, ez tényleg ennyire gáz a mai világban lány létemre?

2012. júl. 11. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért zavarja őket, mert más vagy. Ők isznak mint az állat, Te nem. És az emberek nem szeretik a másságot, erre már nagyon sok példa volt. Én mindössze azért nem szeretek sokszor berúgni, mert az könnyíti az öregedést.
2012. júl. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez semmi! Ha valaki nem eszik húst se. Uhhú...
2012. júl. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na igen.. hát ez van. Még ha arról lenne szó, hogy akkor csöndben ülök egy sarokban, megérteném, de ugyanúgy benne vagyok mindenben, csak én alkohol nélkül. de hát ilyenek az emberek :)
2012. júl. 13. 12:58
 4/5 anonim ***** válasza:
2 alkoholmérgezés? ezt még a gyakran ivó osztálytársnőim sem élték át. akkor nem vagy egy szent, tényleg nem tudom, mi a bajuk, de talán az amit az első is irt, fura az embereknek ha valaki nem úgy cselekszik mint ők. én pld. 18 éves létemre egyszer sem voltam részeg és szerintem is elég suta látvány ha egy lányt támogatni kell, mert nem tud maga járni már és másnap nem emlékszik semmire. rám is furán néznek, de magasról leszarom, mert látom sajnos minden nap, h mit tesz az emberrel az alkohol és lehet, hogy a fiataloknak menő a részegségről beszélni meg tudnak min röhögni ezáltal, de inkább ülök magamnak ugy, h nem tudok hozzászolni vagy élménybeszámolókat tartani, csak ne tegyem magamat egy roncsá. Mert aki otthon nem lát ilyet, nem tudja, h egy felnőtt ember családon belül hogy vislekedik, annak tán jó mulatás az egész. nekem nem.
2012. okt. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja, 18 L
2012. okt. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!