Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az hogy tükörben...

Miért van az hogy tükörben tök jól nézek ki, élőben meg azt mondják hogy csúnya vagyok?

Figyelt kérdés
Képek is általában jól sikerülnek, szemben tök jól nézek ki, de oldalról nagyon szarul... Kicsit nagy az orrom stb... De viszont szemből jók az arcvonásaim... És miért mondják rám ilyen kövér disznó cigány fiúk hogy csúnya vagyok, azt nem értem, csúnyább lennék mint ők? Én vékony vagyok, edzek rendszeresen és kocka hasam is van minden de ezek még is le csúnyáznak... Talán mert én vagyok az osztályban az egyetlen magyar fiú? 14/F

2012. okt. 10. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Oldalról elég kevesen néznek ki jól, az nem is számít... A profil a lényeg, hogy szemből hogy nézel ki.
2012. okt. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, mit törődsz velük?

Ennyire ne legyél már bizonytalan!

2012. okt. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2012. okt. 10. 14:31
 4/7 anonim ***** válasza:
ilyennek a szavára nem kell adni! Ők a kövérséghez vannak szokva:D
2012. okt. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Talán mert én vagyok az osztályban az egyetlen magyar fiú?"

pontosan ezért..

2012. okt. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem..
2012. okt. 10. 15:23
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
ne törödj velük, tényleg csak azért mondják mert irigyek és mert Te magyar vagy....
2012. okt. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!