Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ajak/köldök piercing, vélemények?

Ajak/köldök piercing, vélemények?

Figyelt kérdés

14 vagyok, természetesen nem most akarnám, de egy ideje gondolkodom hogy pár év múlva talán ha még mindig vágyom rá megkérném anyámat.

A kérdés az, hogy leginkább a köldök tetszett eddig, ma viszont láttam két lányt akik tegnap csináltattak ajak piercinget, és megtetszett az ötlet, hogy talán én is szeretnék egy kis vékony karikát az alsó ajkamra. De nem igazán tudom, hogyan is működik ez a piercing dolog. Ki lehet-e venni? beforr-e? illetve, ha ki lehet venni, látszik-e a lyuk? fogalmam sincs, hogy hogy tetszene-e vagy sem, mivel nem igazán tudom hogyan állna rajtam, a köldökkel nincs problémám, de az ajakkal kicsit hezitálok emiatt. elszeretném kerülni hogy megsérüljek, vagy beakadjon valamibe, esetleg leszakad a hús..

szóval csak szeretném tudni az alapvető információt, mielőtt bármibe is belefognék.


2012. okt. 4. 18:56
 1/4 anonim válasza:
ki lehet venni és a piercing vastagságától függ h látszik e a lyuk, de amúgy meg gyorsan beforr :/ nekem van orr és köldök pc-m is. a köldökkel nem volt bajom, de az orr pc-m egyszer begyulladt és én hülye estére kivettem és összeforrt aztán újra kellett szúrni :S
2012. okt. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
akármikor kiveheted, a helye attól függ, hogy mennyi időt volt benned és magától a bőrődtől. nem lehet nagyon semmibe se beakadni vele.
2012. okt. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ajakpiercingem van és már másodszor volt szurva, mert ki kellett egyszer szednem és elég hamar benölt. terészetesen ki lehet szedni. és be is forr. nekem közelröl látszodott a kis pont, de ma már ugyan ott van újra piercingem. de persze hoszabb idö után gondolom kevésbé látszódna vagy teljesen eltünne. én úgy hallottam, hogy 1-2 év után nöl be nehezebben a luk. ezt sajnos nemtudom. de az elsö pár hétben akár fél óra alatt is be tud nölni a luk.
2012. okt. 5. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

mi a különbség a fülön lévő lyuk, és a piercing által okozottak között?

mert fülbevalóm 8 éves korom óta van, egy éven át folyamatosan begyulladt és sokszor ki kellett vennem, viszont az nem nő(tt) be

2012. okt. 6. 18:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!