Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szülők! Ti hány évesen engedné...

Szülők! Ti hány évesen engednétek a lányotoknak köldök piercinget?

Figyelt kérdés

2012. okt. 1. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
16-tól.
2012. okt. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én soha, mert ronda.
2012. okt. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én a lányomnak 16 évesen engedtem meg,miután már 7.-es kora óta nem hagyott békén. középiskola 10.-ben adtam áldásom. szerintem szépen mutat,és nem örökre szóló mint a tetoválás
2012. okt. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem 16 évesen engedték meg a szüleim, mert már 3 éve könyörögtem érte :) Így 8 év távlatából visszanézve már én magam is korainak érzem, de ők akkor úgy gondolták, hogy megengedik, mert nem csak egy fellángolás volt, hanem 3 év után is még mindig akartam
2012. okt. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ophy válasza:
Én nem vagyok szülő, de úgy gondolom ha a jövőben a fiam/lányom piercinget szeretne és látom rajta, hogy nem csak kósza ötlet, elvinném megcsináltatni neki, vagy megcsinálnám én mivel ez a szakmám. Sose szabad tiltani mert sose tudhatni mi megy le a gyerekek fejébe. Nekem se engedték, hogy 15 évesen piercinget csináltassak, pedig én is csak köldök piercinget szerettem volna, de nem engedték én meg a fejembe vettem, hogy jó akkor inkább barátnőmmel iratok szülői engedélyt és átszúrattam a nyelvem. Ebből akár nagyobb baj is lehetett volna, ha nem rendes szalonba megyek, de nekem ennyi eszem legalább volt, sok gyerek inkább a saját haverjaival szúratja meg magát és abból elég rossz dolgok is kisülhetnek. Had tegye amit szeretne és tapasztalja meg, élje át ezt az élményt, ha úgy is fájna neki vagy úgy döntene egy idő után, hogy ez még se az ő stílusa, csak kiveszi és talán nem is akar több piercinget. Amúgy addig jó amíg csak köldök piercinget szeretne és nem valami vadabbat feltűnőbbet. =)
2012. okt. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából én vagyok a gyerek, csak kíváncsi voltam más szülők véleményére is. Most épp 14 vagyok, anyummal már beszéltünk róla, azt mondta, majd nyáron, a 15 leszek, kapok egyet. június felénél lesz a szülinapom, gondolom arra :)
2012. okt. 7. 15:22
 7/8 anonim válasza:
én 14 vagyok, én most csináltattam, nővérem is 14 volt amikor csináltathatott, és még máig meg van neki. most 24éves :)
2013. ápr. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is 14 vagyok, de már majd nem fél éve van köldök piercingem, azaz még 13 éve voltam amikor megcsináltattam... Én nem tervezgettem régóta, hanem az osztályomból volt egy csaj akinek már a köldökébe és a szájában is volt. És az egyik barátnőm már régóta akart a szájába, úgyhogy úgy döntöttem, h én pedig csináltatok egyet a köldökömben anyukám barátnőével (kozmetikus).... és még azon a héten vasárnap mind a ketten megcsináltattuk. Igaz, h nem nagyon lett át gondolva ez az ötlet, de nem bántam meg, nekem nagyon tetszik, és ha úgy akarom akkor nem is látja senki..! :)
2013. ápr. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!