Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért hagyom el folyton a...

Miért hagyom el folyton a köldök piercingem tetejét? Lehet csak a felső gömböt magában venni?

Figyelt kérdés
Már 5 olyan piercingem van aminek elhagytam a tetejét:/ Ma el kell mennem venni, de kezdem kicsit unni..Mit csinálok rosszul?

2012. szept. 25. 06:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is jártam már így. Nekem 3 piercingem van jelenleg, az egyikről átraktam a másikra a golyót, így oldottam meg. Nem muszáj új piercinget venned, lehet magában kis golyót is venni. Én 400 forintért láttam, bár szerintem picit kipótolod és jobban megéri beruházni egy új piercingre..
2012. szept. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, csak ajakpiercingem volt, de ha nem csavargatom rá naponta akkor én is gyakran hagytam volna el.

Köldökpiercingnél még a ruha is hozzáér, gondolom könnyebben csavarodik le. De külön is lehet venni olyan bogyót rá.

2012. szept. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet venni külön bogyót pl. Apacsban is. Lehet megszakadt a menet azért esik le folyton.
2012. szept. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!