Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A traguspiercing "örök életű",...

A traguspiercing "örök életű", tehát hosszan bent maradó piercing?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt, hogy pl. a köldökpiercing örök életű, lényegében addig bent marad, amíg ki nem veszed, több 10 évig is akár. A microdermal piercingnek viszont max 1-2 évet mondnak a piercerek. A tragussal hogy van (persze ha nem kap bele úgy az ember, hogy magának kiszakítja)?

(Lehet, hogy hülye kérdés, hiszen a tragus a köldökpiercing stb.-k elvén működik - egy lyuk tulajdonképpen -, a microdermal meg teljesen másmilyen)



2012. szept. 8. 10:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Teljesen más a köldökpiercing.

A tragus nagyon hosszú ideig bent marad, nagyjából amíg ki nem veszed:D Nekem kb 1 évig volt, kivettem, de simán kibírt volna sokkal hosszabb időt is. Egy hátránya van, hogy a fülhallgató gyakran kiesik a füledből a piercing miatt (ez az én tapasztalatom). Csak ajánlani tudom, ha szeretnél:)

2012. szept. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ. Arra válaszolj még légyszi, ha tudsz, hogy az normális-e, hogy ha tegnap szúrattam, és kenem Tetrannal (eddig 3X), akkor kenés után egy idővel kívül a kő körül picit ilyen bordós-véres lesz. Miért? Miért kenés után? Nagyon a sebbe kenem vagy mi lehet a baj? A követ szoktam "körbekenni". Köszi, ha válaszolsz!
2012. szept. 8. 17:51
 3/14 anonim ***** válasza:
Kenés közben akaratlanul is meglököd, megnyomod.. és ezekre egy darabig érzékenyen fog reagálni. Szívesen :)
2012. szept. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Akkor tehát hosszan bent maradó, ugyanúgy, mit a köldökpiercing (azért hasonlítottam ahhoz, mert az is addig marad, míg ki nem veszi az ember), ellenben a microdermal-lal, ami nagyon tetszik, de állítólag nem egy hosszú élettartamú ékszer.
2012. szept. 13. 13:56
 5/14 A kérdező kommentje:
És Te miért vetted ki 1 év után?
2012. szept. 13. 13:57
 6/14 A kérdező kommentje:
Ja, és köszi a választ, ment a zöld! (már jobb, nem vérzik, ma 6 napos, Betadinnal kenem, azt mondták, az jobb. Kicsit még érzékeny, ha hozzáérek, de gondolom az normális még.)
2012. szept. 13. 14:02
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen, normális :) Tragus tágítóm volt, de kivettem mert egyszerűen nem tudtam fülhallgatót tenni a fülembe, mindig kiesett és elegem lett. Azóta 2x volt de mindig arra jutottam hogy a "zene fontosabb" :P Neked nincsenek ilyen észrevételeid?
2012. szept. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Microdermalom ugyan van de nem olyan régóta hogy véleményt tudjak mondani arról meddig marad bent..
2012. szept. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nekem egyenlőre a sima talpas köves ékszer van venne, és hosszabb a szára, 8 mm-s (gondolom az esetleges megdagadás miatt), úgyhogy úgy kilóg bent a fülemben, hogy egyenlőre nem tudok abba a fülembe fülhallgatót tenni, pedig már nagyon hiányzik.. 1-2-3 hónap múlva kell mennem, kicserélik rövidebb szárra.

Microdermalod hol van? Én is gondolkoztam rajta, csak várok valakit, akinek gyakorlati tapasztalata is van. :) Bár gondolom az is egyénfüggő, meg hogy ki hogy vigyáz rá.

2012. szept. 13. 20:37
 10/14 anonim ***** válasza:
Arcomban :)
2012. szept. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!