Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem vagyok túl szép hogy...

Nem vagyok túl szép hogy pasizzak be?

Figyelt kérdés
szal 15 éves vagyok és egyébként én nem tartom magam csúnyának csak az osztálytársaim (akikkel nem vok jóba) sűrűn beszolnak. persze nem közvetlenül hogy "csúnya vagy!" csak ilyen megjegyzéseket tesznek rá. ezzel teljesen elveszik az önbizalmamat és teljesen magamba fordult leszek:"(( a kérdés tehát az lenne hogy hogyan pasizzak be, a szüzességemet is el akarom veszíteni mert nagyon utálom hogy az vagyok. :)

2012. okt. 1. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Látom Isten butasággal is súlytott te lány. :/
2012. okt. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kurasd meg magadat valami hajléktalannal!
2012. okt. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De buta vagy már neharagudj! :(

Bár remélem hogy ez csak kamu!

Énis 15 éves multam és már nemvagyok szüz,de éretebb mint te,és én nemterveztem el igy előre hogy elakarom veszteni a szüzességemet . Jött magátol az egész.

2012. okt. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tamás42 válasza:
A második hozzászóló válaszát tartom én is az egyetlen normális megoldásnak erre a problémára!
2012. okt. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!