Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek szép ez a lány?

Fiúk! Szerintetek szép ez a lány?

Figyelt kérdés

Fiúk! mit szóltok szerintetek szép lány?

linkek: [link]


[link]


igaz nincs benne az egész teste de egyébként 13 éves és 50 kg 165 cm kicsit duci sztem!

légyszíves írjatok véleményt!



2012. okt. 1. 15:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

A másodikat nem nyitja meg...

Amúgy meg tipikus, pózoló tiniliba.

2012. okt. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Ducinak nem tűnik, de igaza van az elsőnek...olyan átlagos kis tinip*csa aki azt hiszi művészi lesz a kép az instagramtól, és ha kicsit csücsörít az szexi...13 évesen még nem a facebookra meg a google+-ra kéne pakolászni a képeket...nem vagytok ti olyan nagy lányok mint hiszitek...de majd rájöttök...
2012. okt. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
ketteske, mondhatod ezt nekik, nem fogják fel az agyacskájukkal. Manapság már inkább az érték, ha valaki így pózol, de nem ringyó. /a póz nyilván nem az, de 'you know what I mean', remélem/
2012. okt. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
tök átlagos
2012. okt. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
11 évesre tippeltem volna, nagyon kislány még. Aranyos... szép lesz talán ha nő lesz. 50 kg-al meg semmiképp nem duci. Ahhoz a magassághoz ez a minimum.
2012. okt. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

Nekem se nyitja meg a 2. képet.

Amúgy a feje elég ronda szerintem, legjobban a szája nem tetszik.

Bocsi, ha te vagy a képen kérdező és megsértettelek!

2012. okt. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
1-2 nek igaza van.... rühellem az ilyen csirákat mint az ilyenek.....
2012. okt. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
Igen, kicsi csíra. Olyan távol van a szépségtől, mint Dzsásztin Bíber a férfiasságtól.
2012. okt. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
figyusz igen én vok a képen a kérdező és azért kérdeztem mer így nézek ki sminkben egyébként teljesen más vok smink nélkül mindjárt töltök fel olyat is!
2012. okt. 1. 20:27
 10/15 anonim ***** válasza:
69%
El kell hogy keserítselek, mert nem a smink miatt mondtuk, hogy nem jó. A pózolásod, és az arcvágásod a baj.
2012. okt. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!