Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Dudorok lettek a hónaljamban,...

Dudorok lettek a hónaljamban, miért?

Figyelt kérdés

Ilyen kis dudorok és ha erősen megnyomom akkor genny jön ki belőle.

Epilálom a hónaljam már 2-3 éve,valamint 4-5 hónapja solutio antisudorica-t=izzadásgátló) használok.(nem tudom fontos-e inkább leírtam)

Eddig nem volt ilyen gondom.


2012. szept. 29. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Az epilátor okozza. Szerintem térj át a gyantára - az is ugyanolyan hatásos.
2012. szept. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is epilálni szoktam, és ritkán de begyulladhatnak a szőrtüszők, viszont ha sűrűn történik akkor a dezodorra is gyanakodnék. Én is jártam már így, mikor dezodort váltottam, hogy fájdalmas csomók lettek a hónaljamban, viszont mikor visszacseréltem a dezodort egy hét alatt elmúltak. Először próbáld ki, hogy dezodort váltasz, ha nem javul próbálj ki más szőrtelenítési módot. Sajnos vannak ilyen termékeke amik így irritálják a bőrt, több fórumon is olvastam. Használj natúr deókat.
2012. szept. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én Tetrannal kenem, és nekem bevált, nekem is ilyen dudorok lettek az epilálástól, de általában epilálás után 3 napig este bekenem vele, és nem lesz tőle gyulladásom.
2012. szept. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Már évek óta epilálok és nem volt gond,de most hogy mondtad ezt a dezodort dolgot,tényleg most váltottam pár hete új dezodorra.Lehet ez okozza.

Köszi még egyszer!

2012. szept. 29. 19:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Pont ebben szenvedek én is, de már 2 hete. Nem múlnak el, és iszonyatosan fájnak, alig tudom felemelni a karom! A dezodorra meg a borotválásra gyanakszom. Illatmentes dezodorra fogok váltani, hátha...
2012. szept. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!