Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Görbe orr? Hogyan "rejthetném"...

Görbe orr? Hogyan "rejthetném" el?

Figyelt kérdés
13 lány vagyok és görbe az orrom, ami nagyon zavar :c nem tudom mást ez mennyire zavar. Ezt ti mennyire tartjátok csúnyának? A barátnőimtől szoktam hallgatni hogy másokat cikiznek a hajáért vagy az orráért(!) vagy bármi másért. És én ezt nem igazán szeretem hallgatni, mert úgy érzem én sem vagyok szép, főleg nem mellettük. Nem tudnátok valami praktikákat, hogy mitől látszik kevésbé a görbének az orrom? amink vagy hajszín, hosszú/rövid haj stbstb... :)) Köszönöm szépen!!!

#orr #görbe #görbeorr
2012. szept. 29. 00:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Sajnos ugyanez van nálam is. Én egy oldalfrufrut vágattam, ezért a hajam -legalábbis az egyik oldalról- takarja az orrom.

15/L

2012. szept. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
Nagyon eszesek vagytok :D
2012. szept. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
??
2012. szept. 29. 00:16
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Aki köcsög az úgyis köcsög és leszarja mit csinálsz csak a hibát keresi benned és ott lesz az orrod, aki szeret annak fel sem tűnik, ha meg mégis elfogad olyannak, ez ennyi.
2012. szept. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen és ezzel tisztában vagyok, és nem is akarok másnak megfelelni! Nem is akartam nagyon soha. :) magamnak akarok és engem nagyon zavar... :/ de amúgy igazad van :)
2012. szept. 29. 00:21
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
De felvállalni sokkal nagyobb dicsőség szerintem, mint magadnak megfelelni. Ha valaki bánt emiatt, sokkal jobban nyomasztja majd, hogy nem idegesíted fel magad rajta, minthogy görbe az orrod, hidd el.
2012. szept. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
húzz zacskòt a fejedre, de ne az átlátszòs fajtát!!!!!
2012. szept. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Oké köszi szépen a válaszokat! :)
2012. szept. 29. 00:46
 9/12 anonim ***** válasza:
15%
Figyelj, beszéld meg a lehetőségeket, és egy plasztikai műtétet ejtsetek meg. Ez a hajas dolog nem az igazi.
2012. szept. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%

Figyelj,nekem is görbe ráadásul nekem nagy is,úgyhogy elég szembetűnő,engem is zavart,még néha most is,de kezdem megszokni,nekem is oldalfrufrum van :D én tuti nem műttetném meg magam,fel a fejjel :)

16l

2012. szept. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!