Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Görbe orrú pasik/csajok,...

Görbe orrú pasik/csajok, szüleitektől örököltétek a görbe orrot vagy nem?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok rá, hogy mennyire számít az, hogy az egyik szülőnek is görbe az orra.
2011. júl. 31. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, apukámtól örököltem.
2011. júl. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

első lány vagy?

és zavar vagy beletörődtél?

2011. júl. 31. 20:52
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen lány vagyok, egyáltalán nem zavar, sőt kifejezetten tetszik! Amúgy olyan lapos fejem lenne, így karakteres vagyok. De nincs olyan nagy krumpli orrom, ilyen közepes. Nekem pl ezek a kis pisze vagy hegyes orrok nem is tetszenek.
2011. júl. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vagy a görbét hogy értetted? Nekem nem ferde, hanem kb középen van egy dudor.
2011. júl. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Középen egy dudor igen. Akkor kampós a jó szó rá?
2011. júl. 31. 22:04
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen azaz. Szerintem nem csúnya. Nekem kb 13 éves koromban volt vele bajom. Anyukám azzal nyugtatott, hogy ha 18 éves koromra se tetszik, addigra gyűjt pénz és megoperáltatjuk. 18 évesen már eszem ágába sem jutott megműtettni, valahogy megtetszett és másmilyen orral tepsi fejem lenne. Mivel göndör haj és ovális arc társul hozzá, sokan meg szokták kérdezni, hogy van e bennem görög vér. Amúgy sok mindenkinek jobban tetszik, mint a pisze a karakteressége miatt.
2011. júl. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

kampós ha van egy duddor a közepén? Akkor az ilyen is kampós?

[link]

nem inkább ez?

[link]

2011. aug. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az első képen nem is gázos. Nekem 4-szer ekkora a púp rajta. :\
2011. aug. 1. 15:51
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem tegyél föl egy képet, és töröld róla a fejed többi részét, lehet hogy csak te látod akkorának
2011. aug. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, kitől van, mert mindkét szülőmnek görbe egy kicsit + a nagyfaternak is.:D
2011. aug. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!