Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, Ti mit vártok el a...

Tündérpor kérdése:

Szülők, Ti mit vártok el a gyerekeitektől? Tinédzserek, Ti mit vártok el a szüleitektől?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Anyum a rendet, őszinteséget várja el tőlünk, én meg az őszinteségen kívül azt, hogy igazságos legyen az, hogy pl. az öcsém ne kapjon pl több gatyát mint én, pedig nekem alig van... Nem tudom megfogalmazni... Bár én több hónapig mondom anyunak, hogy erre nagyon szükség van, de csak későn kapom meg, míg az öcsém egyből, ami miatt veszekedtünk is már
2011. aug. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

a szüleim csak annyit várnak el tőlem, hogy ne hazudozzak nekik. Én pedig tőlük, hogy szeressenek és ha baj van akkor nyugodt lélekkel fordulhatok hozzájuk segítségért.



Egyébként meg ha takarítás meg ilyenekre gondolsz, akkor nekem nem kell mondani én magamtól csinálom anyuval vagy apuval közösen, soha nem volt ez miatt vita és ők is engedtek mindenhova.

2011. aug. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Számomra a tisztelet az alap, mindkét szempontból. Az odafigyelés, a megértés. Ha ezek megvannak, akkor talán már van szeretet is. És ahol szeretet van, ott már minden rendben van.
2011. aug. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

Ők azt várják el tőlem, hogy tanuljak rendesen.

Én meg azt, hogyha tanulok rendesen, akkor ne ugassanak bele a dolgaimba, és adjanak pénzt :P

16/f

2011. aug. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Pontosan (utolsó válaszoló!) !! :) Nálunk is így van.. majdnem..
2011. aug. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%

17 éves a fiam.Elvárom tőle, hogy őszinte legyen, tanuljon rendesen, a szobáját tartsa tisztán.És normálisan beszéljen velünk.Eddig semmi gond nem volt belőle.

Nem várom el, hogy dolgozzon, mégis megteszi, és pénzt sem követel soha, de mindent megkap amit kér.


Off:Te kis 16 éves taknyos, te vagy az, aki tegnap itt verte magát, hogy a csajának nem tud mit venni, mert elitta a pénzt.Anyád helyében kivágnálak, mint a macskát sz@rni, menj a földekre 40 fokban címerezni, majd megtudod, kinek a pénzét b.szod el!

2011. aug. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!