Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg "gáz", ha egy lánynak...

Tényleg "gáz", ha egy lánynak görbe orra van?

Figyelt kérdés

Csak mert itt mindig ezt olvasom. De hát mit csináljak vele, ha egyszer így születtem? Én azt hittem, ez nem kritérium.

Persze nem aránytalanul nagy és kampós (ún. "zsidós") orra kell gondolni, csak olyanra, aminek kicsit púpos a teteje.


2011. aug. 30. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem nem szép. A barátnőmnek is az volt. Átesett egy orrsövényferdülés műtéten. Most már neki is jobban tetszik.
2011. aug. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem miért kell olyanért beszólni amiről a másik nem tehet.Aki meg beszól neked miatta,saját magát írja le,ne is foglalkozz velük.Amúgy nekem is van görbület az orromban és hál'istennek még nem szóltak be miatta.
2011. aug. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Persze, még plasztikáztassak is csak mert valakinek nem tetszik?:D (Oké, tudom, hogy nem ezt mondtad, de a második mondatod kvázi erre utal.)

Én sem értem, miért kell csesztetni másokat ilyenekért. Nekem meg a pisze orr nem tetszik, mégsem nevezem "gáznak".

2011. aug. 30. 20:38
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak egy nagyon minimális kis púp van rajta, csak akkor észrevenni, ha valaki direkt azt figyeli vagy keresi rajtam a kivetnivalót. Régen egyenes volt az orrom, nem tudom, mitől lett ilyen, de annyira nem vészes (csak ne nőjön :D). Mégis megkaptam már érte a magamét párszor, hogy "nagy az orrom"... :( Próbálom viselni a kritikát, bár akárhányszor nézem meg képeken, én sosem találok akkora hibát az orromban. Sok ember féltékeny, csak azért mond ilyeneket. :) Keresik a hibát, a kivetnivalót az emberben...
2011. aug. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Nem mondtam az egy szóval se, hogy más miatt plasztikáztass! Ha akarsz bele mész, ha nem nem. Én csak arra akartam utalni, hogy ő már így jobban el tudja fogadni magát, mert őt nagyon-nagyon zavarta a dolog. Ha téged nem zavar, akkor nem kell csinálni vele semmit.
2011. aug. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!