Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » FIUK! Zavar titeket ha egy...

FIUK! Zavar titeket ha egy lánynak görbe orra van?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, és állandóan azzal nyaggat h ferde az orra(szerintem alig lehet látni,egy kis görbe,egyáltalán nem vészes),és így kevesebb esélye van a pasiknálxd Jó lenne már lenyugtatnom őt,de rám nem hallgatxd

Szerintetek?

Kort is írjatok:)


2010. ápr. 19. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
LANYOK! Igen! 18/f
2010. ápr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hasonló ehhez?

[link]


Komolyan: van akinek jól áll és van akinek nem. Egy arcot egészben ítélünk (én legalábbis) meg.


30/F

2010. ápr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem csak felül puklis, vagy körbe, autóbaleset után, de nemvettem észre h emiatt hátrányom lenne, de ha olyan mint ami a képen van az szörnyű, bár én lány vagyok, lehet a fiúknak bejön:D
2010. ápr. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik, hanem az összképen. Önmagában még nem gáz. Sőt én már sok olyan csajjal találkoztam, akinek az volt a szexepilje 25/f
2010. ápr. 20. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Önmagában nem hiszem, hogy cikinek ítélhetnénk, tény, hogy nagyon sokat számít az arcberendezése. Rengeteg ferde, nagy, sasorrú lány ismerek és látok, némelyikük eszementen bűbájos, vadítóan szép, van amelyik nem.
2010. ápr. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
ha 50km-rel arrébb lakik miért zavarna??
2010. máj. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Sziasztok nekem is ferde orrom van sajna nem tudom mitől de az arcom viszont kimondottam szép a kisugárzásomra se panaszkodhatok mert mindíg vannak vissza jelzések de azért zavar a dolog. Szerintetek az fontos szempont egy lányba hogy ferde e az orra ?
2010. szept. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

"Szerintetek az fontos szempont egy lányba hogy ferde e az orra ?"


Lányoknál gáz a görbe orr. Ott a pisze orr a szép.

Fiúknál tök mindegy.

2010. szept. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

lehet h igazad vann... de azért van akinél egy kis szépséghiba elmegy .. és amugy sem mindenkinél "gáz".

ez bárkivel előfordulhat még. Akinek szép "pisze" az orra az vigyázzon h az is maradjon ;)

2010. szept. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%

Egyébként nekem is görbe orrom van sajnos és zavar de én fiú vagyok kevésbé rossz.

De például egy lánynál azért sokkal csúnyább ha görbe bár én nem szólom meg érte, mert tudom, hogy nem tehet róla.

2010. szept. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!