Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől lehet görbe a kisujjam?

Mitől lehet görbe a kisujjam?

Figyelt kérdés
vagyis anyukámtól örököltem a görbe kisujjat...de 1000 emberből kb csak nekünk görbe a kisujjunk :S ez mitől lehet?? annyira idegesít =/
2012. jan. 3. 19:42
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
csak az a baj, hogy Uri Geller műsora később volt mint ahogy megszülettem én és már születésemnél is görbe volt :D
2012. jan. 3. 19:50
 2/13 anonim ***** válasza:
háhá magyartanárnőmnek is görbe xd
2012. jan. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Genetika... pl. bnőmnek is brutál görbe a kisujja. Neked ez, másnak az a szépséghibája... bele kell törődni, nem tudunk mit tenni.:/
2012. jan. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
:((
2012. jan. 3. 20:04
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen, bár én mivel kézilabdázom nekem gyakran visszatörtek ( már nem :D) és nem állt vissza rendesen, és nagyon csúnya, de nincs mit tenni, nekem meg amúgy is megérte a két kisujjamat meg egy mutaóért ez a sok jó élmény :) ne
2012. jan. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
kézilabdázol? az tök jó :) én is kézilabdáztam csak sajnos túl későn kezdtem el így reménytelen volt..és abbahagytam =/
2012. jan. 3. 23:05
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is görbe nagyon, nagyon, de ez az apró hiba nem feltűnő, ha meg valaki észreveszi jót nevetek vele és már-már nem is zavar :)
2012. jan. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
engem se mindig zavar, mert elfeledkezem róla, csak néha eszembe jut hogy másoknak milyen szép kezük van, csak nekem van ilyen béna :S
2012. jan. 3. 23:22
 9/13 anonim ***** válasza:
25%
vágasd le ha zavar.
2012. febr. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is görbe mindkét kisujjam, de nagyon. Én szeretem, szerintem vicces. :) Én csak szerencseujjaknak hívom őket.
2014. máj. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!