Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Őszintén, görbe a lábam?

Őszintén, görbe a lábam?

Figyelt kérdés

[link]

Légyszíves mondjátok meg, hogy görbe-e a lábam mert én annak találom...őszintén :S


2011. júl. 5. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen ott térdtől lefelé görbe. De ne aggódj sokaknak van ilyen lába. Ha magassarkúban jársz, akkor kevésbé látszik. Probáld ki.
2011. júl. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nekem először fel se tűnt:D
2011. júl. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ajj Istenem.. mit csinálhatnék vele hogy ne legyen ilyen csúnya:/

[link]

p://www.kephost.com/view3.php?filename=qlc6n5w5qqy6bigftai6.jpg

Ezeken a képeken is olyan ronda? Anyukám azt mondta h csak a fotó volt rossz.. de szerintem nagyon-nagyon görbe:/

2011. júl. 5. 19:15
 4/12 A kérdező kommentje:

Bocsi, ez a másodiknak a jó linkje..

[link]

2011. júl. 5. 19:16
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
Az első vagyok. Nem szörnyű, csak nem olyan barbis. Tényleg sokaknak van ilyen lába, és ezen nem kell idegeskedned, szerintem mások észre sem veszik, mert biztos nem így állsz be mindenhol. Prbáltad a magassarkút?
2011. júl. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 habibi ***** válasza:

szia :)

picit görbe a lábad, de nekem is egy kicsit, de ezen lehet segíteni! ha magassarkú van rajtam, egyáltalán nem látszik, tehát próbáld ki

2011. júl. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nekem is ien én azt mondom rá h X láb de télleg a magassarkúban nem látszik annyira és sok sétával és nyújtással szinte el is lehet tüntetni :)
2011. júl. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen tényleg görbe....sajnos nem tudom mit kezdj vele,nekem nem ez a problémám a lábommal.Az enyém észrevehetően tök vastag és formája se nagyon van mégis hordok rövid nadrágot nyáron mert másképp megsülök,pedig megfogadtam,h nem fogok.De senki nem néz ki emiatt.Nincsennek szép modell lábaim,senki ne tökéletes.Ez nyugtasson:)Vannak még olyan emberek akiknek vannak "szépség hibáik".
2011. júl. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem fel sem tűnt, hogy mi a baj vele:D Nyugi, senki nem venné észre, hordj nyugodtan bármit, ami tetszik:)
2011. júl. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Őszintén?? Nem vészeees :DDDDDDD
2011. júl. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!