Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy nézek ki?...

HunnMonster kérdése:

Szerintetek hogy nézek ki? (fotó lenn)

Figyelt kérdés

Sziasztok, véleményt szeretnék kérni, jöhet rossz és jó..:)


[link]


Gondolom sok negatív komment fog jönni, de senki sem tökéletes:)



2012. szept. 20. 21:23
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 A kérdező kommentje:
16:13 Dehogy értem félre:D köszönöm szépen:D
2012. szept. 21. 16:15
 52/69 anonim ***** válasza:

16:12 vagyok.

Elolvastam a kommenteidet, és ritkamód értelmesnek tűnsz.

Esküszöm bajban vagyok, nem tudom, hogy mit gondoljak...

Most már stílusban írok, mert az előbb tipikus tinifiúnak néztelek, de most, ahogy így látom az írásaidat, nem vagy az. Viszont a külsőd alapján páwa vagy, és tényleg pózer. Valahogy nem fér össze a külsőd és a belsőd, most gondban vagyok... :)

2012. szept. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:

És azt hozzátenném, hogy nekem fontos a külső, bocsi. :(

Egy fiú lehet divatos, de a színes ruhákat, a fülbevalót és a pózerséget valahogy nem bírom. Biztosan neked is van valami olyan, ami sehogysem tetszik egy lány külsejében. Nos, ezzel én is így vagyok, és a te stílusod nem tetszik. :)

De lehet, hogy téged nem zavar, ha egy lány riba*ncnak néz ki, kivan a melle-segge, tele van nyomva sminkkel, festett a haja, viszont értelmes... De az én szememben te pont ilyen vagy. Nehéz elhinni, hogy értelmes vagy, mert amúgy meg tinifiús vagy.

2012. szept. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 A kérdező kommentje:

Igen általában mindenki Nagy arcú, pózer, páwa, drogos, bulis fiúnak néz, de nem vagyok ilyen.:)

Én mindenkivel kedves vagyok, még avval aki velem nem, ez a gyengém..És senkivel sem vagyok bunkó:D nem tudok kiabálni senkivel sem, csajokkal sem..Én élőben ha egy lánnyal vagyok, zavarban vagyok, és nem mint a páwa fiúk akik bunkók velük és lenézik a lányokat, és mi meglepő a lányok mégis mennek rájuk..Most hogy így a Páwa szónál járunk, személy szerint én is utálom őket:D sulimban is van egy 6 tagú páwa banda, hát nem is szeretnek engem, de én se Őket.:)

2012. szept. 21. 16:21
 55/69 A kérdező kommentje:
Nem hordok színes cuccokat, sem v nyakú pólót sem keresztet:D szerintem a fejem miatt gondolod ezeket, meg a haj miatt, vagy is szerintem:)
2012. szept. 21. 16:23
 56/69 anonim ***** válasza:

Szerintem helyeske vagy. De tényleg ne ráncold a homlokod,mert később tényleg megbánod!! :P :)

15/L

2012. szept. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 A kérdező kommentje:

Köszönöm:D okés megfogadoom:D.:)


Amúgy ha valaki úgy gondolja bejelölhet facen.:) nevem: Pál Kovács Noel :D

2012. szept. 21. 16:38
 58/69 anonim ***** válasza:
45%
Épp javasolni akartam, hogy ha nem akarsz páwának kinézni, akkor hordd ugyanazt, mint eddig, csak kerüld a színeket. Viszont írod, hogy nem öltözöl színesen. Akkor könyveld el, hogy ezek idióták. :)
2012. szept. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm:D
2012. szept. 21. 20:41
 60/69 anonim ***** válasza:
Nem is tudom mit mondjak... Nem szeretek ítélkezni, de a képed nekem is elég fura. Valahogy sosem bírtam a pofavágást, meg a tükörből, telefonnal fotózott képeket. Szóval ez a stílus nálam nem nyerő. Viszont a vonásaidat nézve kellemes arcod lehet. Az írásod alapján meg még értelmesnek is tűnsz, ergo olyan rossz nem lehetsz. De sajnos nekem nem jössz be. És itt most nem kifejezetten a stílusodra gondolok, hogy az nem tetszik. Szimplán nem találok benned olyat, ami megfogna, mégha szép is az arcod. De amint látom sok pozitív kommentet kaptál, úgyhogy fel a fejjel! 16L
2012. szept. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!