Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy nézek ki?...

HunnMonster kérdése:

Szerintetek hogy nézek ki? (fotó lenn)

Figyelt kérdés

Sziasztok, véleményt szeretnék kérni, jöhet rossz és jó..:)


[link]


Gondolom sok negatív komment fog jönni, de senki sem tökéletes:)



2012. szept. 20. 21:23
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:

Jól nézel ki, bár a stílusod nekem sem jön be, de szerintem vagy 10 évvel idősebb vagyok nálad, így nem is nekem kell, hogy tetsszen. :)

Jó a személyiséged, ez remek páros a külsőddel! A polc meg tényleg hatalmas ötlet. :)

2012. szept. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek:D tömegnövelést abba hagytam suli miatt:s magyarul már nem edzek..17 éves vagyok, és igen, nem látszom annyinak, de ha jól hiszem ez pár év múlva hasznos lesz.:)
2012. szept. 21. 06:49
 43/69 anonim ***** válasza:

Vicces kis fejed van :) Szerintem a lányok így is nyaldossák utánad a földet :)

Az, hogy hol találod meg azt a bizonyos valakit, elég relatív. Az is lehet, hogy bemész a sarki zöldségesbe és belebotlasz. De csak is akkor, mikor az idő épp megfelelő :)

Fiatalabbnak nézel ki a korodnál. Engem 20 éves korom ellenére mondanak 16-nak :) Most lesz 2 éve, hogy együtt vagyok a barátommal, tudod hol ismertem meg? Lementem nyár végén tavaly előtt az egyik helyi szórakozóhelyre. Nem messze Pesttől. Ott beszélgetett egy közös ismerősömmel. Aztán szó szerint lyukat beszélt a hasamba, idegesített, állandóan dumált :D És ezzel a lelkesedésével győzött meg, hogy találkozzunk még. Aztán összegabalyodtunk a következő bulin és azóta együtt vagyunk :D Ritka az ilyen :) Az a hely is amolyan "páwásokkal" volt teli, ő mégis kitűnt onnan. Teljesen normális, édes, aranyos. Hát, vannak kivételek :) Ja, és 2,5 évvel fiatalabb tőlem :) Az ilyen véletlenek során is összeakadhatsz egy olyan lánnyal, aki egyből levesz a lábadról! :) Emiatt ne keseredj el.

A többiek véleménye pedig ne húzzon le. Így akarják kompenzálni az ő hiányosságukat :)

2012. szept. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 A kérdező kommentje:
Szép kis történet.:) nagyon szépen köszönöm:)
2012. szept. 21. 14:07
 45/69 anonim ***** válasza:
55%
Jajj ne szórakozz már... Olyan pofákat vágsz, hogy nem méltó egy férfihoz. Próbálj meg férfi lenni, ne akarj nyálbúza lenni.
2012. szept. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:
0%
mi van utolsó féltékeny vagy? :D
2012. szept. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 A kérdező kommentje:
17 évesen nem nagyon akarok férfi lenni, és szerintem nem az arc (pofa vágása) fogja egy fiút férfié tenni.
2012. szept. 21. 16:03
 48/69 anonim ***** válasza:

OH GOD! :D

Rettenetesen pózer vagy, fujj már! Ez a beállás, ez a fej... Lány létemre ütni támadt kedvem. Az adottságaid és a hajad amúgy jó, de ne legyél már ilyen páwa.

És jól látom, hogy fülbevalód van? Meleges...

2012. szept. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim ***** válasza:
Én már 32 éves vagyok, de esküszöm nagyon jópofa vagy. :) Főleg a kommentjeid tetszenek. Arcra is cuki vagy. Félre ne értsd, nem vagyok női pedo... :D
2012. szept. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 A kérdező kommentje:
16:12 látom Te is külső alapján ítélsz:(
2012. szept. 21. 16:15
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!