Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk ti miért nem mentek oda...

Fiúk ti miért nem mentek oda a lányokhoz?

Figyelt kérdés

Sokszor olvastam már hogy milyen vonzó tud lenni az ilyen alak ( [link] )ha jól fel van öltözve valaki stb. Énis ilyesmi vagyok talán kicsit vékonyabb, elég jól öltözöm ( ezt nem egózásból de sokan dícsérnek hogy milyen jól nézek ki), csúnyának se nagyon tartom magam és azis igaz hogy utánam szoktak nézni de akkor miért nem jönnek oda?

Fiúk ti "nem mertek" oda menni egy ilyen alakú lányhoz vagy ezmost csak velem van így? 16/L


2012. szept. 17. 21:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

na akkor kedves 9-es, most jön az én véleményem :D

a bunkókat én sose értettem, örüljön minden egyes ember annak hogy valaki szépnek látja, és kedves akar lenni vele

akinek van pasija, azokra a lányokra is csak ezt tudom mondani. örüljön hogy valaki szereti, mert nagy kincs..

a szerényeket abszolút megértem. figyelj, ha még előtte senki nem közeledett hozzá, honnan tudja hogy mit 'kell' ilyenkor tenni?

a csoportoshoz nem tudok mit hozzászólni :D igazad van hogy úgy nehezebb, dehát könyörgöm, lányból vagyunk :P

akik pedig 'képtelenek érthető jeleket adni', na őket is megértem. szintén arra tudnék hivatkozni hogy 'szerencsétlen' lány honnan tudná hogy hogy kell viselkedni :) persze ez is, ahogy a szerénység is más ha már előtte volt valakije. akkor viszont nem tudok másra gondolni, csupán hogy ilyen a személyisége :)

ne haragudj ha valahol bántottalak volna, ez csupán egy vélemény :)

ketteske voltam (:

2012. szept. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Értem én a problémát.:) De mivel nem látunk a fejetekbe,nem tudjuk bejövünk-e nektek.Azt ne várjátok,hogy kitaláljuk az érzéseiteket.Az meg k*rva kínos ha félrevonok egy lányt a barátnőitől,amíg beszélünk vihorásznak,ha visszamegy hozzájuk,akkor kirobban a vihogás.Ez nagyon zavaró.De ti is kezdeményezhettek,egyenjogúság van,vagy mi a fene:D
2012. szept. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
persze, értem én :D és igazad is van :)
2012. szept. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A #12-es telitalálat.
2012. szept. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!