Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk ti miért nem mentek oda...

Fiúk ti miért nem mentek oda a lányokhoz?

Figyelt kérdés

Sokszor olvastam már hogy milyen vonzó tud lenni az ilyen alak ( [link] )ha jól fel van öltözve valaki stb. Énis ilyesmi vagyok talán kicsit vékonyabb, elég jól öltözöm ( ezt nem egózásból de sokan dícsérnek hogy milyen jól nézek ki), csúnyának se nagyon tartom magam és azis igaz hogy utánam szoktak nézni de akkor miért nem jönnek oda?

Fiúk ti "nem mertek" oda menni egy ilyen alakú lányhoz vagy ezmost csak velem van így? 16/L


2012. szept. 17. 21:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, de mondták fiúismerőseim, hogy a nagy kockázat miatt nem mernek odamenni a lányokhoz: kölcsönös-e a vonzalom, meg szabad-e a kiválasztott személy.
2012. szept. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
ezen már én is gondolkodtam, én is kb olyan vagyok mint a lány a képen :)
2012. szept. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nekem is sokan mondják hogy úgy ismerték meg a barátjukat hogy a fiú odament hozzájuk... de nekem még nem volt ilyenben részem és nem is láttam ilyet (kivéve buliba hogy odaáll táncolni mellé stb. de az most nemszámít) és most else birom képzelni hogy létezik e olyan aki odamegy egy szimpatikus lányhoz. Azt megértem hogy mondjuk a személyiségem nem lenne szimpatikus neki de azt nem tudhatja hogy milyen abból hogy csak ránéz.
2012. szept. 17. 22:06
 4/14 anonim ***** válasza:

2. vagyok

igazad van.. amúgy meg én nem hiszek ebben az elcsépelt dumában h a külsőségek nem számítanak. de igen is számítanak! hát 'életed szerelmét' valahogy csak észreveszed, és hát mennyi szerelem született első látásból.. nagyobb darab vagyok mint az átlag, magas is mellé, és általában az utcán elég morcos fejjel közlekedek, mert nagyon fáradt vagyok napközben :D a sok tanulás miatt nincs túl sok időm pihenni :) ezek alapján megértem h nem vagyok szimpatikus :D DE egy csomó barátom van. nem egózásból mondom, de szerintem nincs olyan borzasztó személyiségem, elég sok barátom meg haverom van, csak éppen barátom nincs. paff. vagy nem mernek odajönni hozzám, vagy rossz környezetben vagyok, nem tudom :D

ne haragudj kedves kérdező, hogy nem segítettem, csak a véleményemet írtam le :)

18/L

2012. szept. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
hűűha, jól megmondtam. remélem érted h mit szeretnék :D
2012. szept. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
semmibaj:) jótudni hogy nem vagyok egyedül. egyébként az írásodban sokhelyen magamra ismerek. egyébként szerintem is számít a külső mert (hamár ducik) akkor egy ízléstelenül felöltöző lányt ahhoz nem hiszem hogy olyan sokan odamennek sőt nem is nézik meg és így mégkevesebb esélye van,nyilván csak azután ismerheted meg valaki személyiségét miután láttad hogy néz ki (persze tisztelet a kivételnek). Egyébként gondolkoztam azon hogy áá biztos azért nincs barátom mert duci vagyok de aztán rájöttem hogy ez nem teljesen igaz mert nagoyn sokan vannak akik kifejezetten a ducikra sőt vannak akik a kövérekre buknak.
2012. szept. 17. 22:23
 7/14 anonim ***** válasza:

Majd eljön a te időd is:)

Én is ilyesmi alkat vagyok,de én inkább combosabb fenekesebb alkat,cici van,na nem olyan hú de nagy. Rengeteg pasi komolyan imádja a hasonló alkatot,amilyen nekünk van,de nem merik kimutatni.És még ennél is több olyan pasi van,aki mellé egy vékony plázacicát tudnál elképzelni!

2012. szept. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

mééég mindig a 2. vagyok :D

mondjuk hiszek benne hogy valahol, valakinek én is szép vagyok, eddig 1 ember mondta meg nekem akivel közelebb is kerültünk egymáshoz, csak egy idő után beláttam hogy egy bunkó, elég durva dolgokat vágott a fejemhez és miközben 'udvarolt' nekem, összejött mással.. nem igazán szívlelem az úriembert most már, de nagyon szép emlékek fűznek hozzá :)

mondjuk igen, az öltözködés.. nálam biztos az is rátesz egy lapáttal a 'nemvagyszimpatikus' dologra, hogy hát nem túl előnyösen öltözködök. tudom magamról, de én így érzem jól magam. sokszor hordok cicanadrágot hosszú fölsővel és tornacipővel, de arra mindig figyelek h a kis úszógumik ne buggyanjanak ki sehol se, és persze a hrsány színeket is kerülöm.. :D

2012. szept. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%

Nem az alakja miatt nem megyünk oda.Hanem mert van a csajoknak pár rétege:

-aki flegma,bunkó,és olyan kicsinységekért utasítja vissza a pasit,mert nem zöld a szeme,van rajta 3 pattanás,vagy nem zselés a haja.

-akinek van pasija,de így is flörtöl mindenkivel,de ha valaki odamegy akkor megsértődik

-aki túl szerény,félénk,azt se tudja mit akar

-akik egyfolytában csoportban mászkálnak

-akik képtelenek érthető jeleket adni.

Lehet,hogy nektek kényelmes semmit se tenni,csak várni,hogy majd a fiú odajön,de ez így nem működik túl jól.Mire megtaláljuk azt a lányt aki tetszik,már tucatnyi elutasításon vagyunk túl,akármilyen jól is nézünk ki,és ez betesz az önbecsülésnek..ha valamire még kíváncsi vagy,azt szívesen leírom priviben.17/F

2012. szept. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ja és amúgy én is imádom ezt a fajta alakot

#9

2012. szept. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!