Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nők, lányok, számít, hogy egy...

Nők, lányok, számít, hogy egy férfinak széles válla legyen?

Figyelt kérdés
2012. szept. 14. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem tetszenek a széles vállú pasik... de persze nem ez a legfontosabb.
2012. szept. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
70%
Jesszus, nem lehetsz ennyire amatőr. Izmos, szolidan kigyúrt pali 10-ből kilenc nőnek bejön. A széles váll a férfiasság jelképe...gondolják pedig szerintem egy férfi elsősorban karakterre kell, hogy pasi legyen, nem feltétlenül külsőleg.
2012. szept. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy az adott lánynak milyen pasik jönnek be.

Nekem speciel csak a széles vállú pasik jönnek be, a vékonyakat nem szeretem. Nem kell, hogy túl kigyúrt legyen, de azért valamilyen szinten legyen izmos.

2012. szept. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nézzen már ki valahogy....
2012. szept. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem a széles váll nem számít, mivel nincsenek is széles hátú, férfias srácok manapság! Mind, ilyen SP imitátor...
2012. szept. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem a széles vállú, vékony csípôjû (vagyis férfias alakú) férfiakat.
2012. szept. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Ennyi:)

Ha tanács kell nőkkel kapcsolatban gyere bátran hozzám:)))))))

2012. szept. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én imádom a széles vállú-hátú fiúkat. Mindig beindulok, hogyha látok egy ilyen, de sajnos ez csak ritkán esik meg... Én is úgy gondolom, hogy nem kell, hogy izompacsirta legyen, de legyen rajta egy kis tömeg (és persze ez a tömeg ne zsír legyen :D).
2012. szept. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én barátom vékony testalkatú, van azért rajta izom, de nyilvánvalóan nem olyan széles a válla, mint egy 100 kilós palié. Kettőnk közül ez csak őt zavarja, nekem tényleg nem számít.
2012. szept. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!