Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire számít egy férfinak,...

Mennyire számít egy férfinak, hogy a nő divatos legyen?

Figyelt kérdés

Számít egyáltalán? Elsősorban a férfiak véleményére vagyok kíváncsi, persze azokéra akik nem metroszexuálisak, vagy divattervezők :)

Vagy inkább az összhatás a fontos, hogy ápolt, csinos, vonzó, nőies, stb. legyen egy nő és nem pedig az, hogy szupertrendi?


2010. júl. 23. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
összhatás.... kit érdekel hogy mennyire divatos?
2010. júl. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bocsi hogy írok,nem vagyok férfi.de az én véleményem szerint nem a divat számít elsősorban :) sokkal inkább az,hogy ápolt legyen,szép,és hogy legyen benne,ami megfog.
2010. júl. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előzőkkel.

Én sosem törődtem a divattal, most sem tudnám elmondani ma konkrétan mi a divat, szerintem nem is férfias dolog a divattal foglalkozni :)

Én is azt mondom a csinos, nőies megjelenés a lényeg. Ja és a mai lányok tipikusan nem tudják, hogy a nőies nem egyenlő a szexivel... 22F

2010. júl. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem érdekel a divat. A személyiség, az ápoltság és az összbenyomás számít. 34/F
2010. júl. 24. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha a mai divat szerinti nők érdekelnék a férfiakat, akkor mindenki vasalt hajú csiri-biri lányokkal járna...
2010. júl. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

egy nő nézzen ki nőiesen, hordjon olyan cuccokat amik jól állnak neki, amikben jól érzi magát, ami a személyiségéhez illik, nem feltétlen kell a divatot követni, de legyen jól öltözött, nekem számít. viszont ha k#rvásan öltözködik egy nő az nem jön be, persze megbámulom, de nem járnék vele.

én nagyon szeretek öltözködni, nem kimondottan divatosan, hanem saját stílus szerint.

22f

2010. júl. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!