Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha 56 kg-ról lefogyok 50...

Ha 56 kg-ról lefogyok 50 kg-ra, az meg fog látszani rajtam? 18/L

Figyelt kérdés
163cm vagyok, és úgy érzem ez az 56 kiló kicsit már sok.. ducinak érzem magam, de nem tudom, hogy ha lefogynék 50-re, az látszana e egyáltalán.. szerintetek? és mivel tudok leghamarabb ennyit fogyni?
2012. szept. 13. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
6 kiló már meglátszik. Egyél kicsit kevesebbet, de ne túl sokkal, édességet próbáld visszafogni és mozogj, amennyit csak tudsz. Lassan fogyj, olyan életmódváltással, amit folyamatosan tudsz tartani, ne drasztikus fogyókúrával.
2012. szept. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ehhez a magassághoz pont jó ez a súly, de ha jobban érznéd magad úgy, akkor fogyj :)


Változatos étrend és torna, futás, edzés.

Egyébként minél kevesebb a súlyfelesleg rajtad, annál nehezebb azt leadni.


Fontos, hogy ne a súlyod miatt kezdj el fogyózni. Nézz bele a tükörbe és ha úgy látod 1-1 testrészeden, hogy ott van egy pici háj, azt dolgozd meg. Ha elégedett vagy a tükörképeddel, felesleges lenne elkezdened fogyókúrázni :)

2012. szept. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is csak 6 kilót fogytam kb, rajtam nagyon meglátszik. (67-ről 61-re, 175 cm vagyok.)

Nekem nincs különösebb taktikám, néha nem eszem, ami miatt annyira összeszűkült a gyomrom hogy nem is tudok már sokat enni.

2012. szept. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 170 vagyok, 61-ről fogytam le 55-re, igazából nem vettem észre a tükörben különösebb változást, de már a 6. ember mondja nekem, hogy mennyivel jobban nézek ki.

5kg-ot fogytam nyáron úgy július végéig 2 hónap alatt, és az újabb egy kg-ot már valójában nem is akartam, csak úgy eltűnt. Rengeteget sportoltam, figyeltem hogy mit és mennyit eszek. :)

2012. szept. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!