Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tudnák fiatalabbnak...

Hogy tudnák fiatalabbnak látszani?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok. Nem az a gond hogy többnek néznek, hanem azt szeretném ha fiatalabbnak tűnnék. Régebben (pár éve mindig 3-4 évvel fiatalabbnak néztek).

Tök jó lenne ha első benyomásra nem néznék ki többnek 16-17 évesnél.

Milyen öltözködéssel, hajviselettel, sminkkel, viselkedéssel tudnám ezt elérni.

Nem mintha tök sok lenne az a 24 csak én még szeretnék tininek látszani.

Nem akarom hogy olyan felnőtt nőnek nézzenek.


köszi Eszter 24/l


2012. jan. 9. 20:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
vihorássz idétlenül, hordj télen dorcit, és húzd ki vastagon feketére a szemed, tegyél ciklámen csatot!Maslisat
2012. jan. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%

[link]

[link]

[link]

[link]


bocsi, de ez jutott eszembe a 16-17 évesekről.:SS

2012. jan. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
ma 20:50 vagyok + [link]
2012. jan. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
mi a farkamnak akarsz fiatalabbnak kinéézni? :'D én azt várom h felnőtt nő legyek és annak is nézzenek..sztem ne akarj tini lenni.leheth rosszul néznének rád az emberek..
2012. jan. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket. Amúgy most a hajam hosszú sötétszőke világos szőke melírral.

Azért nem szeretnék még hogy felnőtt nőnek nézzenek mert az még úgy is leszek jó sokáig. Inkább szeretnék még egy kicsit tini maradni és úgy is kinézni.

Amúgy a gondolkodásom néha felnőttes tehát életképes vagyok önállóan is ( pár kaját már el tudok készíteni. stb)

De én még sok tekintetbe gyereknek érzem magam. Meg egy 24 évestől sokan már családot várnak komoly munkát én erre még úgy érzem képtelen lennék

További tippek?

2012. jan. 10. 11:14
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de agyban még azon a szinten vagy... Mégis hogy jutott ilyen eszedbe? :)
2012. jan. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát részben biztos annyi vagyok agyban. :) Csak nem akarom hogy felnőttnek nézzenek. Én még nem akarok felnőni.
2012. jan. 11. 14:28
 8/13 anonim ***** válasza:
húha...járjál színes ruhákba, ne hordj magassarkút és viselj idétlen rajzfilmmintás pólókat... ezt tudom javasolni. cserélhetnénk, én 19 vagyok és 14nek néznek..-.- (pedig nem öltözködök úgy...az arcommal van baj,mert kislányos,na meg a magasságommal:D)
2012. jan. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

szerintem inkább nőjj fel! Itt az ideje. Mikor akarsz?

Tudod milyen rosszul néz ki egy tininek álcázott nagymama?


(egy ismerősünk 36 évesen nagypapa lett! Még te is nagymama lehetsz 40 évesen, nincs kizárva)

2012. jan. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
24 évesen felnőtt vagy. Így is - úgy is. Max. egy olyan felnőtt, aki tinicuccokat ölt magára.
2012. jan. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!