Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nézek ki egyre fiatalabb...

Miért nézek ki egyre fiatalabbnak? És miért csúnyulok? 13/L

Figyelt kérdés

13 éves vagyok.

Ebben a korban szépülni kéne és kicsit nőiesedni.

Viszont én fiatalabbnak nézek ki a 10 évesektől. Nem túlzok...

Tavaly (illetve azelőtt) idősebbnek néztem ki, mint most!

Vékonyka arcom volt, most viszont kerek lett. Pedig nem is híztam meg. (Na jó, egy kicsi ment a csípőmre és a combomra, enyhén mellemre. De nem csúnyán, kicsit nőiesen). Szóval az alakommal nincs baj, az ki is néz talán 13 évesnek (kicsi a mellem, de az nem zavar...)

Viszont az arcom kerek, gyerekes!

Régebben szebb voltam, most csúnyulok.


Ez miért van? Nem így kéne lennie!


13/L


2011. dec. 3. 20:36
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Esetleg valakinek küldhetek képeket...
2011. dec. 3. 20:46
 2/17 anonim ***** válasza:

Nyugi pufi.:)) Ha hízol az arcodra is ,szóval ennyi lenne...

Abbahagytál esetleg valamilyen sportot,többet ülsz a gép előtt ,olyanokat eszel ezek miatt is lehet. A "nyugi pufi" az csak vicc ,ne vedd komolyan!

2011. dec. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Nem hagytam abba semmilyen sportot... Igazából semmit sem változtattam. Ez az egyik oka, hogy furcsállom.

2011. dec. 3. 20:52
 4/17 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen általában csúnyák vagyunk, mert változunk. Valaki csúnya marad, valaki megszépül.
2011. dec. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Amúgy # 4/5 -ben van valami amit mondott ,egyél egészségeset,sportolj sokat és megszépülsz ...asszem.:D

Amúgy jön a tél hízunk gyerekek.:D

2011. dec. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Kuldj ideis kepet! Szivesen valaszolok ha kell!
2011. dec. 4. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Hat szia kicsi lany !:)

Szerintem tok normalis vagy a fogaidat eltekintve :Dugylattam ott elferne egy fogszabalyzo de azon kivul minden rendben van nallad. Meg csak 13 eves vagy meg rengeteget valtozol. En ilyen idos koromban igencsak csunya voltam legfokepp az arcom de nallad nem eszlelem ezt sem:)

Nyugi tok szep es aranyos leszel csak ne rib*anculj el!!

2011. dec. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Igen, a fogaim tényleg ferdék... Csak a fogszabályzó elég drága.

2011. dec. 4. 12:07
 9/17 anonim ***** válasza:
Képet! :)
2011. dec. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Megkaptam őket.


Szerintem varázslatos vagy. Tényleg egy kicsit fiatalkának tűnsz. De ez nem baj. Azért nem néznének furcsán az emberek, ha egy fiúval sétálnál. Már lehetne barátod.

A többi 13 évesek sminkelik magukat, kivasalják a hajukat, stb... De az nem jó! Igaz, hogy sokkal idősebbnek néznek ki, de az miért is jó?!

Nagyon szép nő leszel. Szerintem.

A fogaid rendben vannak. Kicsit görbék, de szerintem aranyos :) Amúgy nekem is ilyen van. Mint a vámpírnak :D

A hajadat meg úgy hord, ahogyan jól áll. Senki sem tökéletes. Nincs olyan (vagy esetleg ritkán) akinek minden jól áll.

Amúgy a hajad is fiatalosít! Ez a vállig/váll alá érő haj kerekíti és gyerekesebbé teszi az arcodat. Azt ajánlom, hogy növeszd meg.


Az meg, hogy elölről nem olyan jó az arcod... Senki sem csak szemből néz! Oldalról nagyon szép vagy, és úgy idősebbnek is nézel ki. Az utolsó képen pedig nagyon szép vagy. Szép a ravasz, mosolygós arcod ;)


Amúgy is, ha valaki szeret, akkor annak nem számít a külső.

Nekem nagyon szimpatikus vagy. Tökéletes helyesírással írsz, már ez meggyőzött. Meg a képek alapján is nagyon értelmes lehetsz.


Én 16 éves vagyok. Kicsit idős hozzád, de szívesen megismernélek. Kinézeted is tetszik. Aranyos vagy. Nem a külsőd kora számít, hanem a belsődé!

Ha a belsőd is tetszene, akkor még járnék is veled, nem vagy hozzá fiatal (Szerintem)

Ezt ne úgy vedd, hogy kikezdtem veled, csak egyszerűen elmondtam a gondolataimat :D


16/f

2011. dec. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!