Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tudnák fiatalabbnak...

Hogy tudnák fiatalabbnak látszani?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok. Nem az a gond hogy többnek néznek, hanem azt szeretném ha fiatalabbnak tűnnék. Régebben (pár éve mindig 3-4 évvel fiatalabbnak néztek).

Tök jó lenne ha első benyomásra nem néznék ki többnek 16-17 évesnél.

Milyen öltözködéssel, hajviselettel, sminkkel, viselkedéssel tudnám ezt elérni.

Nem mintha tök sok lenne az a 24 csak én még szeretnék tininek látszani.

Nem akarom hogy olyan felnőtt nőnek nézzenek.


köszi Eszter 24/l


2012. jan. 9. 20:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Előző vok. Most a fiatal felnőtt kort kell megélni. Vagy ki akarod ezt hagyni? Mert később már a középkorúság örömeit kell felfedezned. Ha nem akarsz 40 évesen depresszióba esni. Kezd építeni a karriered, keress párt, rakjatok fészket! Itt az ideje. Kiválogatják ám a fiúkat az élelmesek, pár év múlva már az ocsu marad neked, ha most mulyáskodsz. Ha nem kezdessz a lakáskérdésen gondolkodni, lemaradsz a korosztályodtól. Már ők kertes házban lesznek, te még mindig a garzont bérled...

[link]

ezt olvasd el!

2012. jan. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Kedves aki utolsónak írt. Köszi szépen a könyv ajánlót. Érdekesnek tűnik szerintem el fogom olvasni.

Mondjuk azért azt túlzásnak érzem hogy rögtön családi házat nézzek meg gyereket szüljek. A volt gimis osztályomból még nincs gyerekeke senkinek az általánosból 4 lánynak van babája.

Én az ilyen dolgokat még baromira korainak érzem még. Lehet azért mert most van az első pasim. Vele fél éve vagyok együtt. Lehet én még a tini fázisba vagyok a koromtól eltekintve.

2012. jan. 13. 19:07
 13/13 anonim ***** válasza:

oksi!

Sok sikert, és előre a felnőtt életbe! Hidd el, jó. Most vagy a nőiséged csúcsán, most nézel ki legjobban, használd ki, hangsúlyozd ki, ne leplezd el, élvezd!

2012. jan. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!