Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rejt valamilyen veszélyt a...

Kacsak kérdése:

Rejt valamilyen veszélyt a labret (ajak) piercing? És írjátok le pls hogy ha kiveszem, egyéb okok miatt, akkor látszani fog a heg/beforrt lyuk?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy milyen veszélyekkel kell számolnom ha lövetek magamnak labretet, írjatok tapasztalatokat milyen hordani, megszokni, milyen piersinget vegyek bele először, tehát miután kiszúrták milyen legyen benne ( én az olvasottak alapján, titániumot tennék bele )
2012. márc. 4. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
semmilyen testékszert nem lövetünk, csak mondom. amúgy majd a piercer tájékoztat.
2012. márc. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sajnos a labretről nem tudok nyilatkozni, viszont volt egy monroe piercingem. Kivettem, mert kisebesedett tőle a szám, az ínyes, a fogam fájt, valószínűleg túl sokat piszkáltam. Nekem hatalmas, csúnya lyuk van a helyén. Bármit megadnék, hogy eltüntessem. Szóval csak akkor csináltass ilyesmit, ha biztos vagy benne, hogy nem fogod később bánni.

Máshol is van piercingem(tragus, köldök), de azok tetszenek, és nem is zavarnának, ha esetleg megmaradna a helyük.



19/L

2012. márc. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a kommenteket, az első válaszadót nem igazán értem
2012. márc. 4. 13:40
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

piercinget nem lövetünk (nem ajánlatos), mert roncsolja szövetet, ezért szúrni szokták.

semmilyen hátrányod nem lesz a labret miatt, nekem is van már 3 éve kutya bajom, nincs sem a fogaimnak sem az ínyemnek baja. egyenes szárú piercinget raknak bele először, a gyógyulás könnyebbsége miatt. 4-6 hét a gyógyulási ideje, de 2-3 hét után lehet már benne ékszer cserélni (van aki ezt előbb megteszi). viszonylag hamar hozzászokik az ember, semmilyen akadályt nem jelent a hétköznapokban Pl:. csókolózás, evés, ivás stb. közben.

titánium piercingem van nekem is, számomra nem okozott semmilyen irritációt vagy ilyesmit. egyenes szárú piercingemet hamar ki kellett cserélnem, mert sokszor vettem azt észre, hogy erősen harapdálom a piercing szárát ami nem tesz jót a fogaknak, szóval most egy golyózáras karika van a számban. remélem tudtam segíteni.

2012. márc. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
így már világos köszönöm szépen :)
2012. márc. 4. 15:03
 6/7 anonim ***** válasza:
amúgy igen beforrni beforr a lyuk, de marad egy kis mélyedés a helyén.
2012. márc. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%
Az utolsó hozzászóló jól mondta.Teljes mértékben igaza van!Azt viszont jo ha tudod hogy olyan hogy piecer olyan nincs.Persze pesten lehet tanfolyamot csinálni 160ezerért amiért kapsz egy kartonlapot sikeres vizsga esetén amin feltüntetik hogy sikeresen teljesítetted.Ez nekem megvan...Na de ilyenkor már piecer vagyok?Nem!Magyarországon a hatályos jogszabályokat figyelembe véve piercing behelyezésére csak és kizárólag SEBÉSZ jogosult.Ezért nem nyithattam meg a szalonom.ANTSZ stb mind rábolintott de amiatt a nyamvadt kis sebész végzettség miatt csak nem lehetett.Na már most ha te bemész a szalonba kérdezd már meg az emberkét aki csinálja hogy milyen papírja van.Mellesleg az összes ilyen hely "kozmetikai vállalkozásként" van bejelentve vagyis igy az bök aki akar minden képzettség nélkül....
2012. márc. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!