Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől "nöbelhetem meg" a...

Mitől "nöbelhetem meg" a melleimet?

Figyelt kérdés

Tudom, hülye kérdés. Nem úgy értem, hogy mellműtét, mert még növésben vagyok és biztos nőni fog, de hogy tudnám ezt meggyorsítani? Hallottam olyat, hogy egyek sok hagymát. Semmit nem használt.

Milyen ötletetek van?

Még annyit, hogy a velem egykorú lányoknak igenis van mellük. Mindenki azt mondja, hogy a fiúk nem szeretik a nagy melleket. Inkább a kissebbekre buknak. Hát... ezt nem vettem észre az fiú osztálytársaimon. Minden fiú a nagy mellű lanyok körül van MINDIG.

Az osztályba 23-an vagyunk lanyok, abból csak nekem, meg még egy lánynak kicsi a melle. De rá se buknak a fiúk. Pedig én nem nevezném magamat csúnyának. Sőt, a másik lányt sem.

A bunkó megjegyzésektől inkább kíméljetek. A normálisakat előre is köszi.

15/L



2012. szept. 13. 15:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
ezen ne idegeskedj ha nemtartod magadat csúnyának akk.akk semi gond most az h.kicsi a melled ne ijedj meg majd nőni fog és nemkellenek ide ilyen ötletek ezt a folyamatot nem tudod felgyorsítani!
2012. szept. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Sajnos, akkor nem.

Köszi

2012. szept. 13. 16:22
 13/14 anonim válasza:
100%
Sovány vigasz, de gondolj arra, hogy hosszútávon amúgy is jobb egy (azaz kettő :) ) nem túl nagy mell. Ezek később is esztétikusabbak maradnak (és nem érnek a bokádig), valamit gerincsérvet sem kapsz tőlük! ;)
2012. szept. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszi.

Akkor próbálom magamat így elfogadni

2012. szept. 14. 05:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!