Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől "nöbelhetem meg" a...

Mitől "nöbelhetem meg" a melleimet?

Figyelt kérdés

Tudom, hülye kérdés. Nem úgy értem, hogy mellműtét, mert még növésben vagyok és biztos nőni fog, de hogy tudnám ezt meggyorsítani? Hallottam olyat, hogy egyek sok hagymát. Semmit nem használt.

Milyen ötletetek van?

Még annyit, hogy a velem egykorú lányoknak igenis van mellük. Mindenki azt mondja, hogy a fiúk nem szeretik a nagy melleket. Inkább a kissebbekre buknak. Hát... ezt nem vettem észre az fiú osztálytársaimon. Minden fiú a nagy mellű lanyok körül van MINDIG.

Az osztályba 23-an vagyunk lanyok, abból csak nekem, meg még egy lánynak kicsi a melle. De rá se buknak a fiúk. Pedig én nem nevezném magamat csúnyának. Sőt, a másik lányt sem.

A bunkó megjegyzésektől inkább kíméljetek. A normálisakat előre is köszi.

15/L



2012. szept. 13. 15:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne azt nézd, hogy a többi lánynak már nagyobb a melle, mert mindenki más ütemben fejlődik, és ettől ők sem értékesebbek semmivel, és Te sem vagy kevésbé jó és értékes, attól, hogy Neked kicsik a melleid!!! :) Legyél türelmes! :) Még van ideje nőni a melleidnek!!! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked egész életedre!!! :)
2012. szept. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%
Ha sokat olvasol, attól megnő... ha mégsem, még mindig kevesebbet ártaszvele, mint azzal, hogy értelmetlen kérdéseket ismételsz a gyikon.
2012. szept. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
27%
Olvass sokat. Főleg jogi könyveket, Adó határozatokat. Ezekben van mell növelő hormon.
2012. szept. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Amúgy ia sokat olvasok
2012. szept. 13. 15:41
 5/14 anonim ***** válasza:

Amúgy ez valóban látszik, egy értelmes lánynak tűnsz, de hogy lehet ilyet kérdezni 15 évesen? Egyrészt nyilvánvaló, hogy a mell nem varázsigére nő meg, másrészt tele van ugyanezzel a kérdéssel a gyik.

Milliószor értékesebb vagy, mintsem, hogy a mellméreted számítson! Na ... ennyit akartam, csak azt az olvasós bunkóságot írtam helyette, mert már kiakasztott, hogy mindenki ezzel a kérdéssel jön... bocs érte!

2012. szept. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi, amúgy meg az van, hogy folyton csak emiatt szólogatnak be nekem a suliba. Ott úgy csinálok, mintha magasról leszarnám, hogy békén hagyanak, de itthon minden, amit a suliba takarzam kitör belőlem
2012. szept. 13. 15:54
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, bár elég undorító az a pasi, aki ilyenért beszól. Nem szokott jellemző lenni. Az is lehet, hogy azt is érzik, hogy nincs önbizalmad, de biztos, hogy ha csak a melled mérete miatt választanának, na az pont semmit nem ér. Az annyi, hogy meg akarnak fektetni, nem arról szól, hogy kicsit is érdekled őket...
2012. szept. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy ezt fiúk mondják?

Lanyok szokták. És már nagyon idegesít.

2012. szept. 13. 15:59
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ha lányok mondják, az meg arról szól, hogy fogást keresnek rajtad, és másban nem találnak. Te lányként biztos tapasztaltad, hogy sok lány azt gondolja, hogy ő akkor jobb, ha másik lányban talál valami hibát, ami benne nincs meg. Megértelek amúgy, de csak azért tehetsz, hogy jobban elviseld ezeket, hogy értsd, mi vezérli őket, mikor ezt mondják, mert sajnos azt megszüntetni nem lehet, h mondják. Majd felnőnek. Addig meg kitartás!!! Ne a melledet növeld, akkor majd a hajadba kötnek bele, vagy bármibe... Agyban dől el!
2012. szept. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Oké. Próbálok, akkor levesebbet ezen idegeskedni :)

Köszi :D

2012. szept. 13. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!