Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elegem van, segítene valaki,?

Elegem van, segítene valaki,?

Figyelt kérdés
Nagyon izzadós vagyok már reggel ha fölveszek egy pólót suliba szakad rólam a víz a hónom alatt bazi nagy folt van mindig sprézem magam de nem segít!! tippek hogy milyen színű ruhát vegyek föl vagy valami spré ami nektek bevált vagy jó tanácsok... légyszi nagyon fontos előre is köszi..... :))
2012. szept. 12. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
fehéren és a feketén nekem soha sem szokott látszani és nekem a fa 48 órás dezodorok válnak be.
2012. szept. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
rexona fresh stift nekem nagyon bevált, és ha elkezdek izzadni akkor is csak az illatát érzem, pedig nyáron volt, hogy nekem is " pisztolytáskám" volt, de nem érdekelt nyáron mindenki izzad. ja és nem vagyok igénytelen vagy ilyesmi, de nem tudok mit csinálni..sztem senki
2012. szept. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Dove

Beauty Finish

2012. szept. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a hintőport...bár az biztos, hogy nyomot hagy a ruhán.

Volt már itt korábban egy hasonló kérdés, akkor érkezett egy érdekesnek tűnő válasz.

Másolom a linket:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__2575..

Itt valami EXODOR nevű "csodaszert" emlegetnek, amiről én még speciel soha nem hallottam, de ha gondolod nézz/kérdezz utána.

2012. szept. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Velem is ez a helyzet. Amiket előttem írtak azok jók. Legyen bálad egy kistörölköző hogy letöröld az izzadságot az arcodról és a kezeidről. Öltözz szellősen. Ha tudsz akkor rögtön moss kezet, arcot, nyakar
2012. szept. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem Secret stiftem van.
2012. szept. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

Spray nem sokat ér, használj normális dezodort.

2012. szept. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Solutio Antisodurica a gyógyszertárból. Olcsó, megbízható, de vigyázz, mert csíphet, borotválkozás után nem ajánlott, mert kimarja
2012. szept. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!