Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak nekem van elegem ebből a...

Csak nekem van elegem ebből a hülye szépségideálokból?

Figyelt kérdés

Oké, elismerem hogy az anorexia a kórosan soványság a csont-és bőr csajok tényleg undorítóak DE!

kérdem én abban mi a rossz, hogy ha egy 170 cmes 75 kilós csaj fogyókúrázik? mármint nem diétákkal koplalással hanem életmódváltással nem eszik cukros zsíros gyors kaját ill rendszeresen mozog?

a plus-size modelleket gyűlölöm. ez csak biztatást ad a duciknak és a moletteknek hogy moletten is szép az élet. ha rajtam múlna molett embereket( kivéve ha betegség miatt híztak el) nem is engednék a celebvilágba. nincs velük különösebb bajom, de ezzel a média rossz példát mutat az embereknek.

az anorexiás embereknek se adnék munkát. gusztustalan ha valakinek kilátszanak a csontjai( kivéve persze ha ők alapból ilyen vékonyak és nem tudnak hízni)

szerintem a médiának meg kéne értetni az emberekkel , hogy nem helyes a koplalás , sem a műkaják zabálása, sem az idióta fogyókúrák kitalálása, sem a "wcre is kocsival járok" mentalitás.

minden celebnek példát kéne mutatnia rendszeres mozgással, és a reformkonyha betartásával.

kérdem én? mi a legjobb választás? egy duci tolvaj renáta, akinek beszól a zsűri hogy ilyen husin nem hordhatna ilyen szexis ruhákat, egy zörgő csontú victoria beckman akiről a pletykalapok úgy beszélnek mint egy anorexiásról vagy egy egerszegi krisztina akinek egy álma vált valóra azzal hogy bajnok lett?


2012. aug. 22. 07:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
nem értek veled abban egyet, hogy egy molett embernek nem lehet szép az élete. noha én vékony, átlagos testalkattal bírok, a legvidámabb, életerősebb barátaim molettek, és nem zavarja őket. mi itt a probléma? a média, úgy ahogy van, hülyeségeket áraszt magából, és szerintem ez a szépségideál-kérdés az egyik legkisebb probléma, amit a lapok/internet/televízió terjeszt.
2012. aug. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
a "moletten is szép az élet" -et átvitt értelemben értettem. ez kifogást ad a mozogni lusta embereknek.
2012. aug. 22. 11:01
 3/20 anonim ***** válasza:

Túl sokat foglalkozol olyannal, amivel nem kéne.

Elárulom, a plus size modellek sem McDonaldsban zabálják magukat lufira 2 fotózás között. Nekik is van egy kötött étrend, ami mellett sportolnak. Attól, hogy méretre nagyobbak, nem lógó bőrt, meg zsírcafatokat fotóznak...

"ha rajtam múlna molett embereket( kivéve ha betegség miatt híztak el) nem is engednék a celebvilágba." Szerintem akár Tóth Veráért, vagy Caramellért is nagy kár lenne (mikor megnyerte a Megasztárt, ő is túlsúlyos volt.)s

De mondhatnék másokat is még.

Amúgy érdekes mód az anorexia mégsem zavar téged annyira, arra nem tértél ki, hogy ezek a tinik példaképei, és hányan haltak már bele a betegségbe.


A bíztatás meg neked miért fáj? Miért nem tudod elfogadni? Bár nem kimondottan erről van szó. Ha van egy 90E kosaras melltartó XL-es bugyival, ami kimondottan nagy méretben készül (mivel a moletteknek is kell öltözni), mennyire lenne esztétikus 40 kg-os anorexiás modelleken bemutatni?

Vagy gondolkozz többet, és jobban ezen az egészen, vagy abszolút ne foglalkozz vele, ha ennyire felszínes vagy.

2012. aug. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

"Elárulom, a plus size modellek sem McDonaldsban zabálják magukat lufira 2 fotózás között. Nekik is van egy kötött étrend, ami mellett sportolnak. Attól, hogy méretre nagyobbak, nem lógó bőrt, meg zsírcafatokat fotóznak... "


szerinted ezt az átlagember tudja?

ők csak azt látják hogy moletten is lehet érvényesülni, amit én nem tartok helyesnek. nem esztétikai szempontból, mert abból a szempontból nekem mindegy ki hogy néz ki, ezért sosem tartottam fontosnak az arc szépségét, soha egyetlen egy embernél sem.

amikor egy szép arcú duci csaj meglátja a tvben a plus-size modelleket:

"dejó nekik is szép arcuk van, nem kövérek, és biztosan nem mozognak amit mellesleg én se szeretek. hol van az a tábla csoki?"

manapság egyre többen lógnak tesi óráról, egész nap benn ülnek a szobában, nassolnak ,esznek az erőnlétük nulla, a táplálkozásuk helytelen stb...ÉS egyszer csak rájönnek hogy nem elégedettek a testükkel mivel sem a helyes táplálkozás sem a mozgás nem volt az életük része, ezért belekezdenek mindenféle idióta fogyókúrákba koplalásokba porokat esznek meg tablettákat, meg zsírégető kúrákra járnak, mert nem lett beléjük nevelve az egészséges életmód! és ebből vagy jojó lesz vagy bulímia vagy anorexia!!!!!!

és amikor azt látom hogy a kövér lány nem mer lemenni a strandra mert fél hogy megszólják érte, DE azért megeszi azt a pizzát vagy leül a tv elé egy doboz keksszel felteszem magamban a kérdést: ki és hol rontotta el?

2012. aug. 22. 11:18
 5/20 anonim ***** válasza:

Szerintem a plus size modellek gyönyörűek! Bátran fel merik vállalni ahogy kinéznek és valóban nem a kfcben zabálják a csirkeszárnyakat. Semmi kivetnivaló nincs abban ha valaki fogyókúrázik vagy helyesbítek: egészségesen,figyelmesen táplálkozik. Amúgy kinek a pap kinek a papné. Valaki ilyen testalkattal született és nem tud ellene mit tenni. És lehet,hogy nagydarab,vagy kövér vagy vékony. Te meg nem vagy a mindenható hogy ezt megváltoztasd


[link]

[link]

2012. aug. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Mondd már el, egészségi szempontból milyen negatív hatása van egy olyan testalkatnak, amit pl az utolsó linkelt?

Plus size modellekről beszélünk, nem 120 kg-os, 3 méter futás után fulldokló, szétzsírosdott, szìvproblémás emberekről...

2012. aug. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

látjátok? szégyen !!! szégyen hogy a formás nőket is már a plus size kategóriába sorolják. én ilyen plus size modellre gondoltam

[link]

2012. aug. 22. 13:22
 8/20 A kérdező kommentje:

vagy szabó zsófiról http://www.youtube.com/watch?v=1V0Yd9V5L9U


vagy peller anna

2012. aug. 22. 13:27
 9/20 A kérdező kommentje:

utolsó előtti:

1 igen lehet érvelni a plus size modellek mellett úgy , hogy a nem husi hanem formás lányok képeit linkeled be így jónak beállítani őket

2. elismerem hogy a képeken jól néznek ki , de egy jó fotós előnyös megvilágítás szép smink csinos ruha és egy kis photoshop = szexszimbólum. nem azt mondom hogy ők nem néznek ki jól de [link]

most mondd hogy tóth vera nem gyönyörű ezen a képen

2012. aug. 22. 13:35
 10/20 anonim ***** válasza:
Ezt a részét meg azért hagyjuk, mert a sima "normál" (nagy levegő, hatalmas tolerancia, jóindulat, és még nagyobb túlzás, de most nevezzük normálnak ezeket a 45-50 kg-os ruhafogasokat) is sz@rrá retusálják, meg sminkelik, ugyanez megvan itt is. Úgyhogy ez megint nem téma...
2012. aug. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!