Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak nekem van elegem ebből a...

Csak nekem van elegem ebből a hülye szépségideálokból?

Figyelt kérdés

Oké, elismerem hogy az anorexia a kórosan soványság a csont-és bőr csajok tényleg undorítóak DE!

kérdem én abban mi a rossz, hogy ha egy 170 cmes 75 kilós csaj fogyókúrázik? mármint nem diétákkal koplalással hanem életmódváltással nem eszik cukros zsíros gyors kaját ill rendszeresen mozog?

a plus-size modelleket gyűlölöm. ez csak biztatást ad a duciknak és a moletteknek hogy moletten is szép az élet. ha rajtam múlna molett embereket( kivéve ha betegség miatt híztak el) nem is engednék a celebvilágba. nincs velük különösebb bajom, de ezzel a média rossz példát mutat az embereknek.

az anorexiás embereknek se adnék munkát. gusztustalan ha valakinek kilátszanak a csontjai( kivéve persze ha ők alapból ilyen vékonyak és nem tudnak hízni)

szerintem a médiának meg kéne értetni az emberekkel , hogy nem helyes a koplalás , sem a műkaják zabálása, sem az idióta fogyókúrák kitalálása, sem a "wcre is kocsival járok" mentalitás.

minden celebnek példát kéne mutatnia rendszeres mozgással, és a reformkonyha betartásával.

kérdem én? mi a legjobb választás? egy duci tolvaj renáta, akinek beszól a zsűri hogy ilyen husin nem hordhatna ilyen szexis ruhákat, egy zörgő csontú victoria beckman akiről a pletykalapok úgy beszélnek mint egy anorexiásról vagy egy egerszegi krisztina akinek egy álma vált valóra azzal hogy bajnok lett?


2012. aug. 22. 07:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

"sosem tartottam fontosnak az arc szépségét, soha egyetlen egy embernél sem. "

Hát nálam itt elvágtad magad. Akkor vegyél feleségül egy kampóorrú, kapafogú gebét, mert hát neked csak az fontos, hogy senkin ne legyen egy deka felesleg se...

Egyébként meg nem hiszem, hogy Egerszegi Krisztinát helyén való lenne ide keverni, mivel ő nem "celeb", (te meg folyamatosan a celebekről hadoválsz, hogy így meg úgy példát kell mutatniuk, satöbbi...) másrészt pedig egy sportolót akarsz összehasonlítani plus-size modellekkel? Hagyjuk már...

A másik meg az, hogy szerintem egy anorexiás nagyon szívesen cserélne akár Tolvai Renivel vagy Szabó Zsófival, mivel ők BETEGSÉG miatt néznek így ki, amibe akár bele is halhatnak...

Emellett szerinted a plus size modellek mutatnak rossz példát az embereknek... te komolyan azt hiszed, hogy valaki csak ezért hízni fog, vagy aki elégedetlen önmagával és fogyni akar, majd emiatt nem fog? Hát nem. Akinek pedig alapból nincs baja a testével vagy csak egyszerűen lusta arra meg szerinted mennyire van ez hatással? Semennyire. Arról persze egy szót se szóltál, hogy sok fiatal lány a médiában látott "ideál" miatt lett bulimiás vagy kórosan sovány. Én a plus-size modellekről azt gondoltam hogy azért vannak, hogy ezek az esetek ne történjenek meg, az emberek lássák: az is lehet szép, aki nem csontvékony. De hát ugye ízlések és pofonok.

2012. aug. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
49%

Sajnálom de én csak azt tudom mondani hogy: születtél volna egy lánynak akinek alapból húsosabb testalkata van és csak azután ugassál itt a plus size-os modellekről.. Mivel szerintem te férfi vagy (és ha nem akkor még jobban alá ástad magadat nekem) akkor csak azt tudom javasolni hogy szállj le a te kis habos babos világodból a való életbe és fogadd el hogy nem minden nő (sőt a többségük nem) 175 magas 70 kg csajok akiknek homokóra alakjuk van.. Tehát vagy azt tudom ajánlani hogy vegyél magadnak egy plüss mackót és annak beszélj ilyen fasz*ságokat mert az meghallgat téged.. Sajnálom de amikor azt olvastam hogy: "ha rajtam múlna molett embereket( kivéve ha betegség miatt híztak el) nem is engednék a celebvilágba" akkor legszívesebben megkerestelek volna téged és lelöktelek volna a Taigetoszról! Nos egy szó mint száz: BA*ZDMEG! (és ezt most minden nő nevében mondom te kis retek ge*ci!)

UI: utolsó a számból vetted ki a szót.

2012. aug. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

"sosem tartottam fontosnak az arc szépségét, soha egyetlen egy embernél sem. "

Hát nálam itt elvágtad magad. Akkor vegyél feleségül egy kampóorrú, kapafogú gebét, mert hát neked csak az fontos, hogy senkin ne legyen egy deka felesleg se...



nem úgy értettem. azért mondtam mert arról nem tehetnek a csúnya emberek hogy csúnya arcuk van, DE hogyha csinosan öltözködnek tesznek azért hogy jó alakjuk legyen szorgalmasak és ambíciózusok az nekem számomra sokkal többet ér mint egy szép arcú/ jóképű de elhanyagolt lusta ember...mindkettőre tudok példát mondani ezét írtam ezt.

2012. aug. 22. 15:46
 14/20 A kérdező kommentje:

ne haragudj de én egy lány vagyok aki alapból húsosabb testalkattal rendelkezett , amikor úgy dönöttem hogy lefogyok mindenki meg akart állítani főleg lusta és édesszájú emberek hogy minek fogyjak le hiszen jó alakom van és nem vagyok kövér. Pontosan tudom mi az az anorexia mert én is az voltam. most kigyógyultam . csak félek...sőt rettegek attól hogy lesz még egy lány aki az én hibámba esik és hirtelen rengetet fogy

amióta lefogytam ( és meggyógyultam) kapom az oltásokat hogy húsosan jobb voltál egyél már egy sütit stbb..

2012. aug. 22. 15:53
 15/20 A kérdező kommentje:
és srry de én még nem hallottam olyan anorexiás lányról aki azelőtt vékony volt. mindegyiken volt egy kis fognivaló esetleg kövér is volt. az anorexia elleni leghatékonyabb módszer az , ha nem hagyjuk hogy az emberen legyen felesleg.
2012. aug. 22. 15:55
 16/20 A kérdező kommentje:

én 160 és 65 kiló voltam abból lett 3(!) hónap alatt 54 kiló. nem koplaltam nem szedtem porokat csak túlzásba vittem a mozgást. És ezt elmondom : ENNEK semmi köze nem volt a modellekhez és nem lett volna semmi baj, ha a szüleim még időben megálljt parancsoltak volna a súlygyarapodásomnak.

az én esetemben senkihez sem hasonlítottam magam ÉN nem éreztem magam jól a bőrömben x kiló zsír miatt.

2012. aug. 22. 16:01
 17/20 anonim ***** válasza:
az a gond hogy nagyon nagyon másképp gondolkodsz efelől és másképp is látod a tényeket. én is anorexiás voltam és attól is lettem az hogy naponta láttam a halálra retusált vékony nőket a címlapokon. elnézést de szerintem ezt a kérdést törölnöd kéne mert felháborító (legalábbis nekem) amiket itt össze írogatsz. nem hiszem hogyha valaki "húsosabb" nőket lát egy magazin címlapján az azonnal arra gondolna hogy na akkor üljünk be a mekibe mert ugyanúgy nézett ki annak a nőnek a teste ki mint az enyém.. engem személyszerint ez egy kis magabiztosággal tölt el. és mivel ezek a szennylapok mindig csak ilyen 180 cm álom alakú photosoppolt nőket mutat be mindig rosszul érzem magam és szerintem nem csak én vagyok ezzel így.. sajnálom de egyátalán nem értek veled egyet ..
2012. aug. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
amúgy az anorexiára azért nem tértem ki , mert ebben nem csak a média a hibás, az anorexia a helytelen életmódnak a következménye mert aki sokat eszik és keveset mozog, abból duci lesz, a ducik meg ha nem is a modellekkel de a hús-vér kortársaikkal hasonlítgatják magukat. kis koromban vékony voltam csak ugye a csoki a süti a tv meg a chips...ezt kell megelőzni, nem úgy kéne h csinálunk valamit amit rendebehozunk ki tudja milyen áron, hanem megelőzni a bajt...
2012. aug. 22. 16:09
 19/20 anonim ***** válasza:

#11 vagyok.... vedd már észre, hogy össze-vissza írogatsz minden hülyeséget! A saját példádból akarsz általánosítani vagy most mi van? Szóval szerinted akin van felesleg annak nagyobb az esélye hogy anorexiás lesz? Hát nem. Elárulom neked, hogy az amúgy vékony lányokból lesznek ezek, mivel semmi baj az alakukkal, de az agyonphotoshoppolt csont modellek miatt azt hiszik, hogy van, ezért nekiállnak fogyózni pedig nem kéne.

Egyébként meg nem minden a média miatt van, a testalkata sok mindenkinek a génjeitől függ, rajtam pl. van felesleg és igen, fogyóztam, mozogtam és elhagytam a nagyon zsíros ételeket, édességet, de úgy sose fogok kinézni mint pl. Victoria Beckham mert nem olyan az alkatom! Akkor most szerinted álljak neki zöldségen élni, mert különben anorexiás leszek? Esküszöm egyre jobban nem értelek....

2012. aug. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Te kérdező nagyon gyökér vagy! Vedd már észre,hogy azt se tudod mi mellett állsz ki! Akkor döntsd már el,hogy most a fogyás mellett vagy ellen vagy, a plus size modellek ellen vagy mellett vagy valamint a vékony lányok ellen vagy mellett vagy! Mivel egyik válaszodban elítéled a plus size modelleket. Aztán a következőben elítéled a vékony modelleket. Neked semmi se jó? Akkor éljél boldogan az 54 kilóddal és nyugodj meg ha 54 kilós leszel akkor hamarabb fognak a dagikhoz sorolni mint az anorexiásokhoz
2012. aug. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!