Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bele merjek kezdjek? :S

Nacui kérdése:

Bele merjek kezdjek? :S

Figyelt kérdés

A gondom, az hogy eléggé kackák a fogaim. Az egyik szemfogam a szájpadlásomon van és ha valami kemény étel megy a szemfog és az előtte lévő fog közé eléggé fáj. Másik oldalt viszont nem merek enni, mert alul, illetve felül is jön a bölcsesség fogam és van mikor nagyon erőseb bele nyilal. Fogszabályzóval lehetséges lenne, hogy oldalt kihúznak fogat, hogy a bölcsesség elférjen, illetve alul 1et középen (hogy szimetrikus legyen), és felül egyet, hogy a szemfogam kitudják húzni a helyére. Azonban ez felragaszthatós fogszabályzó lenne, amit bizonyos időnként levesznek és újra felrakják. Szégyelném, ha viselnem kéne :S

Bele kezdjek ebbe az egészbe?


2012. szept. 6. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
igen
2012. szept. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mérlegeld,hogy melyiket szégyelled jobban.a fogaidat,vagy a fogszabályzót.
2012. szept. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, mivel a fogszabályzó csak ideiglenes, de ha nem hozzák helyre a fogaid, akkor végleg ilyenek maradnak. Minnél korábban kezdesz bele, annál hamarabb lesznek szép fogaid.
2012. szept. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
fiú vagy vagy csaj? mondjuk lényegtelen, manapság már egyáltalán nem ciki a fogszabályozó,nekem is van és hasonló okok miatt két fogamat is ki kell húzni ,most nagyon hülyén néz ki elől de egy év és tökéletes fogsorom lesz, szerintem megéri :)
2012. szept. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem vállald be. Mit vesztesz? Egy kis pénzt max :D


Üdv, egy fogszabályzós csajszi

2012. szept. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nos, a 16/L le maradt. Köszi a válaszokat, elgondolkozom rajta.
2012. szept. 6. 20:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Persze, ha nem csináltatod meg akkor felnőttként iszonyúan bánni fogod. Én így vagyok ezzel most...

A fogszabályzó manapság cseppet sem szégyen, a legtöbb lánynak még jól is áll. Szebb mindenképp mint az összevissza fogazat.

2012. szept. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Inkább legyen x évig fogszabályzód, mint hogy egész életedben össze-vissza legyen. Én amikor 13éves voltam, valamilyen oknál fogva, szerettem volna hogy fogszabályzóm legyen. :-D Meg gondolom ha egyenesbe jönnek a fogaid, könnyebben tudsz majd enni...
2012. szept. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne félj tőle! Nekem már fél éve van fogszabályzóm, és sitty-sutty elrepült ez az idő. :) Senki nem csúfolt sőt jól is áll. Ráadásul szerintem nagyon megéri viselni, ugyanis többet nem lesz a fogamra gondom. :)

2012. szept. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!