Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Világ életemben nagyon vékony és gyenge volt a körmöm.. Használok körömerősítő lakkokat, meg ilyenek, szedtem már 1x 1 hónapig revalidot is, hátha, de ugyanúgy gyenge.. szeretnék szép erős hosszú körmöket (igazit, nem műt..) tud valaki valami jót, ami erősíti, vagy valamilyen bogyót ami neki bevállt erre, vagy felejtsem is el hogy valaha erős lesz a körmöm? köszi előre is.. 18/L
2012. júl. 7. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
gyógyszertárban vegyél Élesztőtablettát 120db van benne. Napi 3-at lehet belőle bevenni. 700 Ft körül van, nekem nagyon erősek lettek tőle a körmeim, és a hajam is! Én csak ajánlani tudom, tényleg megéri a pénzét!
2012. júl. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
eddig azthittem élesztő csak pattanásokra jó. :D de ha neked bejött hátha nekem is.. :D köszi a választ. :) a hajamra is ráfér úgyis egy kis erősítés. :D
2012. júl. 8. 15:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!