Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nincs önbizalmammal! Nem...

Nincs önbizalmammal! Nem tudom mit kezdjek magammal?! (külső)

Figyelt kérdés
az a probléma tárgya hogy nem tartom magamat szépnek..és az osztálytársaim(fiúk) még jobban rá tesznek egy lapáttal:// folyton nagy fejűnek,néha lófejünek sőt az egyik még rondának is nevezett a legjobb barátnőm azt mondta hogy ezeket viccből mondták!!Hát nem tudom már lassan az össze roppanás felé tartok :// Segítsetek! kérlek!
2012. szept. 5. 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nehéz megfogadni, de ne foglalkozz velük. Aki a barátod akar lenni az elfogadja a külsődet úgy is.
2012. szept. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát próbálom megfogadni a tanácsodat de elég nehéz lesz.:/ csak nagyon fáj ez nekem.!
2012. szept. 5. 19:24
 3/12 anonim ***** válasza:

Nagyon rosszul esnek az ilyenek, ez igaz. Az ilyenek gyerekeknek nincs jobb dolguk, csak úgy ömlik belőlük a rosszindulat. Bezzeg ha fordulna a kocka... Egyébként jobbára ezeket kinövik, míg a bántottakban évekig is megmaradhat. Sajnos.


Valóban az a legjobb, egyben nehezebb megoldás is, hogy nem figyelsz oda rájuk. Így olvasva fura, de én is ezt kezdtem csinálni. Tudatosan elterelni a figyelmedet. Így nem fog ott cikázni a fejedben minden rossz megjegyzés. Mikor nehezen megy nekem, akkor mindig arra gondolok, hogy jobb lenne ha idegeskednék meg foglalkoznék vele? Nem. És ezzel a tudattal tovább is lépek.


Esetleg ha nagyon elfajul, akkor se szólj vissza nekik. Tudom, hogy néha kibukna belőled :) Bátorság is kell a visszaszóláshoz, de nem éri meg. Viszont ha úgy van, egy megjegyzés után megkérdezhetnéd tőlük, hogy tudják-e, hogy ezzel fájdalmat okoznak másoknak...? Mert azzal, hogy bevallod, hogy fáj, még nem okozol nekik örömet és te is jobban el tudod fogadni, ezáltal túllépsz rajta.


Talán, ha úgy érzed, beszélhetnél erről egy tanárodnak, bár ez azért nem szerencsés, mert rosszul is elsülhet. Viszont valakinek mindenképp el kell mondanod, hogy kiadd magadból. Írtad, hogy van barátnőd, vele ezeket megbeszélheted nyugodtan :)


Hátha a végén még kiderül, hogy tényleg csak viccelnek :) Nem lehet hogy nem komolyan gondolják mégiscsak? Néha a fiúk bántással jelzik a tetszésüket :) Pld. oviban a hajhúzogatás. Suliban már áttérnek a szavakra :D Ezt te tudod kideríteni csak :)


Fel a fejjel! :)

2012. szept. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2012. szept. 5. 19:41
 5/12 anonim ***** válasza:

Jó, lehet mondani hogy ne figyelj rájuk, de azzal sokra nem mész valójában.

Az kéne hogy kapard magad össze, nem tudom mi bajod magaddal, de azokon változtass ami nem tetszik magadon. Most a kérdésedből arra gondolok el vagy hízva(?), nem ártana akkor diétázni és sportolni, tornázni hogy formába hozd magad. Sokat segíthet egy divatos hozzád illő frizura is. Szép ruhák amik szintén illenek hozzád. Ezek nélkül sok csaj ronda lenne.

Ha magaddal már nem lesz komoly gondod akkor mások is abbahagyják a csúfolást, sőt még tetszeni is fogsz.

2012. szept. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy másnak megfeleljen... Hanem, hogy magának. Egyébként 2 új pólótól meg egy szempillaspiráltól semmi sem változik :) Hidd el, hogy az nem megoldás, amit írtál. Legalábbis nem örökérvényű változást eredményez. Majd ahogy nő, úgyis változik... A maga tempójában. Nem kell ezt ráerőltetni, ő érzi, mi hogy tetszik neki. A többiek meg kit érdekelnek? Nem miattuk kell átalakulni! :)
2012. szept. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket!:)
2012. szept. 6. 18:42
 8/12 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy látják rajtad hogy nincs önbizalmad, azért gondolják hogy veled megtehetik. Vagy pedig tetszel nekik. Én azt szoktam magamnak mondani, amikor pl azt mondják hogy kicsi a mellem, lehet h kicsi, de pl ha futok nem vág orrba, ha szülök majd 1gyereket, akkor csak nagyobb lesz valamivel, ha öreg leszek nem fog a bokámig lógni. :-D Szóval megpróbálom minden tulajdonságomban a jót meglátni. Szerintem Te is tedd ezt és talán jobban fogod magad érezni a bőrödben. És gondolj arra, hogy akik téged piszkálnak azok se tökéletesek. Elég szar nekik, h ennyi örömük van az életükben. Lehet, h be akarnak illeszkedni a társaságba azzal h ugyanazt teszik mint az osztály "menő" fiú tagja. Vagy azért piszkálnak mást, hogy nehogy valaki őket kezdje el piszkálni. Vagy ezzel akarják a saját önbizalmukat növelni. Ilyen kis kötsögök miatt ne roppanj össze! :-D Fel a fejjel! Nem sokára remélhetőleg felnőnek.
2012. szept. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:DDSokat segítetek :DD
2012. szept. 7. 22:42
 10/12 anonim ***** válasza:
Ohh sz.rd le azokat akik ezt mondják :D nem érdemes miattuk rosszul érezned magad :DD amugy hágy éves vagy ? lehet hogy abba a korba amibe te vagy ez norm. Hogy a fiuk ilyen bunkók
2012. nov. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!