Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Merjek így a strandra menni?

Merjek így a strandra menni?

Figyelt kérdés

Az a gond,hogy pasi létemre szőke vagyok és kék a szemem,mert ennek köszönhetően totál fehér a bőröm és nehezen is barnulok!

Ezért nem merek kimenni a strandra!

Vagy mégis menjek ki,hiszen már idős vagyok,(32 éves)talán észre sem vesznek!

Ti mit tennétek?


2012. júl. 8. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Jajj de kis bolond vagy !

Nyugodtan menj strandra,de ha ennyire zavar a fehér színed akkor szolizz egy kicsit előtte és utána a strandon barnulj tovább.

Amúgy meg,rengeteg csúnya dagadt igénytelen ember van a strandon,egy fehér bőrű ember nem fog zavarni senkit :)

2012. júl. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Még soha nem voltál strandon, hogy 32 éves létedre ilyen hülyeséget kérdezel?
2012. júl. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezerszer szívesebben nézegetek strandon egy szép, szőke, fehér bőrű pasit mint a nem idén barnult "értelmiségiek" ordibáló, tapló purdéját...


És ne szolizz, neked fokozottan káros. Alaposan kend be magad 50-es naptejjel és rendszeresen kend újra magad.


26 N

2012. júl. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Te 32 évesen már idős vagy? Akkor ne felejtsd otthon a járókeretedet, ha mész a strandra :D
2012. júl. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ezért nem merem felvenni a farmer bermudát meg a halászgatyát sem,mert durván fehér a lábam szára is!:D

Akkor ezt is mernem kellene?

2012. júl. 8. 17:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Teee jóóó ééég.... idős 32 évesen? Ezt remélem nem komolyan írtad.

én annak örülnék a legjobban ha mindenki szőke, kék szemű és fehér bőrű lenne, sokkal szebb mint a divatbarna népség.

Naptejjel jól kend be magad mert különben olyan vörösre sülsz mint a rák. Egyébként sok fehér bőrű embert szoktam látni a strandon, én is ilyen vagyok, és nem is akarok barna lenni soha. Szerintem az nem szép.

2012. júl. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És akkor mi van? Vannak olyan típusok, akik ha éjt nappá téve napoznak, se lesznek barnák. Szerinted mindenki csokibarnán megy strandra?
2012. júl. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!