Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Merjek strandra menni?

Merjek strandra menni?

Figyelt kérdés
Pár ismerőssel megyünk a Balatonra.A gond csak az,hogy hátam elég csúnya.Pattanás már nincs rajta,mert szedek gyógyszer rá,de a hegek megmaradtak.Elég sok,és nagyon látszik.Gáz is bikinibe lenni?Őszintén.
2009. júl. 31. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Nem gáz! Akinek nem tetszik, az ne nézzen oda, le van szarva! Amúgy tényleg nem gáz!!!!!!!!! Mindenki örüljön, hogy rád nézhet a strandon! :)
2009. júl. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem gáz. Körülötted is minden embrnek valami baja van magával, ami másoknak sokszor fel sem tűnik. Nekem meg striás a lábam, hátam, mindenem, mégis megyek strandra és senki nem szólt be emiatt. :D
2009. júl. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen gyógyszert szedsz és mi okozta a pattanásaidat, de nézd meg a gyógyszered betegtájékoztatóját, mert az fix, hogy rajta lesz, hogy


"megnöveli a napsugárzás okozta rák kialakulásának veszélyét".


Engem jobban zavarna egy tumor, mint a hegek.

2009. júl. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen,a bőrgyógyászom tájékoztatott,hogy ne nagyon menjek napra,de csak azért mert hamarabb leégek.Egyébként írt fel 50 faktoros napvédőt.Remélem azért nem lesz olyan nagy probléma.Egész nyáron ki se tettem a lábam,erre a két napos kirándulásra szeretnék elmenni.Egyébként Sotretet szedek.
2009. júl. 31. 15:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!