Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Merjek így egyáltalán strandra...

Merjek így egyáltalán strandra menni? Plusz kérdés: felvehetek ilyen nadrágot?

Figyelt kérdés

tudom, van még mit fogynom, 10kiló már lement, de egyszerűen a többi sehogy... :S


[link]

[link]

[link]

[link]


és a másik kérdés: felvehetek-e ilyen nadrágot?

a rövidet nem szeretem, de farmerben megsülök... ez vékony, szellőzős, de nem tudom, hogy felvehetném-e?

[link]


2012. máj. 19. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy csak megállt a fogyás, van ilyen, amikor én fogyóztam, nekem is megállt kb. egy hétig, de aztán elindult újra, a fontos, hogy nem szabad feladni. Én 78-ról mentem le 58-ra. Igyekeztem kerülni a lisztet, zsírt és cukrot, persze hetei egyszer belefért egy csík csoki, vagy épp egy fagyizás :) És persze rengeteg mozgás, minden egyes nap tornázom legalább egy órát itthon, lábemelések, minden ami comb, far és csípő.


A linkelt nadrág szerintem jó, tavaly nagy divat volt, de idén amint jött a jóidő, megint látok ilyet sok lányon, nekem is tetszik, én simán felvenném.


Strand: ha szeretsz strandolni, simán menj ki, miért is ne? Ott aztán mindenféle korú, alkatú ember van, és oda az ember fürödni és szórakozni megy, nem egymást mustrálni. Persze, mindenhol vannak olyanok akik megnézik az embert, de az utcán is vannak, mindenhol....úgysem lehet a bunkókat kerülni, de ez ne tántorítson el, ugyanis a strandolók 99,9999999%-a nem azzal foglalkozik hogy a többi fürdőzőnek milyen az alakja, hanem

1. a saját alakjával, hogy vajon ő hogy mutat (a fiatal csajok egy bizonyos százaléka)

2. élvezi a strandot, a napozást, a fagyit :)))))


Plusz: ha lebarnulsz, az optikailag karcsúbbnak mutat, ráadásul az esetleges narancsbőr is kevésbé látszik, tapasztalat :)

2012. máj. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

figyelj nem mindenki modell alkat,különben csak XS/S/M méret létezne:) Nem vagy vékony igaz,de nincs egyáltalán rossz alakod,nőiesen teltkarcsú vagy nyugodtan felveheted azt a nadrágot jól áll,és ezenkívűl szoknyát is felvehetnél nyugodtan ami nem mini és nem tapadós,vagy ha tapadós akkor homokóra alakban karcsúsodjon!

Ne parázz:)

2012. máj. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
3 hónapja nem megy lejjebb a mérleg...
2012. máj. 19. 13:11
 4/7 anonim ***** válasza:
3 hónapja? Ez érdekes, mert ha valaki több kalóriát éget el, mint amennyit bevisz, akkor fizikai képtelenség, hogy ne fogyjon...........hogy diétázol, és mennyit mozogsz? Mert akkor itt valami nem stimmel. Vagy kevés a mozgás, vagy sok a "bűnözés", vagy nem tudom, de diéta és sport mellett lehetetlen, hogy közel 100 nap alatt egy dekával se legyen kevesebb egy test.
2012. máj. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Barátnőm 98 kilóról fogyott le 60-ra. Világ életében duci volt, azzal vigasztalta magát anno, hogy hát van ilyen alkat, aki duci és kész. Aztán rájött, hogy nem, csak nem jó a módszer. Módszert váltott, és ezt bizonyítja a mínusz 38 kiló.

Egyébként még betegség az, ami gátolja a fogyást, vagy épp hízást okoz, pajzsmirigy betegség, ilyesmi. De ha egészséges vagy, akkor tuti valami a módszerben hibádzik.

2012. máj. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

keveset eszem, azt is csirkét meg pulykát, durum tésztával (a tészta kb. 3deka nyersen amit egy evésre megeszek)

mellette heti 4-5X futok 2-2,5km-t

oké, néha eszem csokit, egy héten 1X, vagy túrórudit


norbis pudingot szoktam hetente többet, kb 3X


most jön a cseresznye, amit imádok, de azt sem viszem túlzásba

2012. máj. 19. 21:25
 7/7 anonim válasza:
Na, most nézz körül a strandon, és meglátod, hogy az emberek 30%-a hasonlóan duci, mint te, és kb 10%-a elhízott. Azt mondom, hogy senki sem nézne ki téged a tömegből, menj bátran, és használd ki az időt úszásra :)
2012. máj. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!